SCHOOL NEWS
2023-2024

Тарвень 2024

"На дорозі - увага, на увазі - безпека! Пам'ятай про безпеку дорожнього руху в умовах воєнного стану"

Саме під таким гаслом у Бахмутському НВК №11 відбулись заходи, присвячені Тижню безпеки дорожнього руху.

Для найменших школярів нашого навчального закладу класними керівниками були організовані бесіди, вікторини та інформаційно- розважальні ігри з таких тем: "Азбука доріг. Школа Світлофора", "Знай і вивчай правила дорожнього руху", "Дорожні знаки та їх значення".

Класними керівниками 5-8 класів були проведені бесіди з елементами вікторини "Правила дорожнього руху знай і завжди їх пам’ятай", "Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність",  "Катання на скейтборді. Правила виконання трюків". А також для школярів була організована онлайн творча майстерня, де учні створювали плакати з правилами дорожнього руху та безпеки "Створи плакат безпеки".

Учні 9-11 класів спілкувалися про безпеку перебування на вулицях під час військового стану, правила дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди, типові травмування пішоходів та про надання першої домедичної допомоги при ДТП, а також виготовили інформаційні матеріали з теми.                                                                                                                                                Дотримуємось правил - бережемо життя!

17.05.2024

Добрі справи врятують світ!

Добро - це не лише слово, це мелодія, яка звучить у наших серцях і робить наш світ кращим місцем для життя. В Бахмутському НВК №11 завершився місячник «Створи добро». В рамках місячника була  організована та проведена акція-мотиватор «Робімо добро разом», яка включала в себе безліч цікавих заходів. 

Усі учні нашого навчального закладу з задовленням доєднались до онлайн-виставки світлин «Мій домашній улюбленець». Школярі ділилися своїми найтеплішими спогадами та фотографіями зі своїми улюбленцями, створюючи чудову атмосферу тепла, любові до тварин.

Найменші учні нашого НВК взяли участь в онлайн-калейдоскопі світлин «Сто усмішок мого НВК», даруючи свою радість та неповторну енергію засобами  фотомистецтва.

Учні 5-6 класів були задіяні в такій активності як «Долоньки добра». Учні писали побажання на долоньці, створюючи таким чином відчуття тепла та підтримки для оточуючих. 

Семикласники стали активними учасниками  онлайн - акції «Хвилинка позитиву - комплімент кожному». Кожен з них мав можливість висловити комплімент однокласникам та вчителям, підкреслюючи їхні сильні сторони, позитивні якості тощо. Ця акція створила атмосферу взаєморозуміння та підтримки в колективі, допомагаючи кожному відчути важливість свого внеску у спільне благо.

Страшокласники займалися створенням плакатів «Піклуємося про довкілля». Креативно оформлені плакати містили корисні поради щодо збереження природи, важливість рециклінгу та екологічних звичок. Така ініціатива не лише стимулювала учнів до позитивних змін у своєму способі життя, а й надихала інших доєднатися до захисту навколишнього середовища для майбутніх поколінь.

Не маємо сумнівів, що добрі справи врятують світ!

Травень 2024

Березень 2024

Нехай слова Тараса Шевченка завжди будуть в серці кожного українця! 

Тарас Шевченко – це не лише ім'я відомого поета, але й символ України. Він вважається провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який усвідомлював біль і радість свого народу. Його твори передають духовний заповіт, що передається із покоління в покоління.

Із нагоди 210-тої річниці з дня народження великого Кобзаря в Бахмутському НВК №11 відбулись різноманітні заходи. Школярі молодшої школи переглядали цікаві мультфільми, дізнавались більше про життя Тараса Шевченка та його творчість, а також декламували вірші.  Класний керівник 3-Б класу організував креативний  модернізований виховний захід "Інстаграм Тараса Шевченка", що дозволив дітям побачити його творчість через призму сучасних технологій.

Учні 5-8 класів змагалися у вікторинах,  розшифровували емодзі-рядки поезій Тараса Шевченка та аналізували сучасні пісні на його слова. Учні також активно ділились власними враженнями від творчості Шевченка та виражали свої думки про його вплив на сучасне покоління.

Для школярів старшої школи класними керівниками були проведені уроки-диспути та години спілкування з таких тем:  «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській», «Нас єднає Тарасове слово», «Тарас Шевченко – феномен доби та геній української нації». Під час проведених заходів учні дійшли висновку про те, що Кобзареве слово, незважаючи на плин років, продовжує торкатися душі кожного українця.

Сьогодні ми відзначаємо Тараса Шевченка як феномен доби та генія української нації. Його слова надихають нас і сьогодні, коли український народ веде боротьбу за свою незалежність. Його твори залишаються актуальними та надійними в змінних часах.

Нехай же дух Тараса Шевченка завжди буде з нами!

11.03.2024

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо юних натуралістів! Вже багато років поспіль члени клубу "Еколог" Бахмутського НВК №11 беруть участь у Всеукраїнському юнацькому фестивалі "В об'єктиві натураліста", який проводить Національний еколого-натуралістичний центр. Цього року фестиваль проводився за темою "Нектар життя". Учениці 7-Б класу Стьопіна Аліна та Любченко Єлизавета представили свої фотороботи, які посіли І місце в обласному етапі фестивалю та були направлені до участі у Всеукраїнському етапі. Бажаємо нашим юним екологам подальших перемог!

Стьопіна Аліна. "Сади мирного Бахмута чекають своїх крилатих запилювачів"

Любченко Єлизавета. "Вони теж чекали весну!"

Січень 2024

Педагогічний консиліум «Адаптація  п’ятикласників в умовах впровадження Концепції Нової української школи» у 2023-2024 навчальному році

У 5-му класі діти переходять до нової системи навчання: «класний керівник – учителі-предметники» і більшість дітей переживає цю подію як важливий крок у своєму житті. Деякі пишаються тим, що вони подорослішали, інші мріють розпочати «нове життя». Незважаючи на таку гадану дорослість, п'ятикласник потребує ненав'язливого контролю, підтримки та допомоги, оскільки не завжди може сам зорієнтуватися в нових вимогах шкільного життя.

Протягом багатьох років в освітньому процесі проблема переходу із початкової  до основної ланки шукає свого рішення. Гармонійно організована робота над цією проблемою – запорука успішного та комфортного шкільного життя. 

Адаптація дитини до навчання у середній ланці школи відбувається не одразу. Це досить довгий процес, пов’язаний зі значними проблемами як об’єктивного, так і суб’єктивного характеру.

Традиційно в Бахмутському НВК №11 відбувся психолого-педагогічний консиліум з адаптації п’ятикласників до навчання в умовах впровадження Концепції НУШ. Учителі закладу в ході даного заходу виявили та проаналізували проблеми і успіхи, які виникли в період адаптації п’ятикласників в умовах НУШ, обмінялися досвідом щодо спрямування зусиль на підвищення ефективності освітнього процесу в п’ятих класах та емоційного балансу учнів, учителів та батьків, опрацювали рекомендації, що отримали від соціально-психологічної служби закладу освіти. Попри труднощі дистанційного освітнього процесу в складних умовах, пов’язаних з війною, педагоги створили сприятливу атмосферу та підтримку учнів і тому маємо позитивні результати перших кроків впровадження НУШ в п’ятих класах: високий рівень мотивації та психологічної готовності до успіхів навчання учнів 5-х класів.

Січень 2024

Листопад 2023

Посвята в ліцеїсти

Орієнтуючись на прогресивне сьогодення, не забуваємо про славні традиції нашого закладу. Посвята в ліцеїсти завжди відзначається особливим теплом і важливістю у Бахмутському НВК№11. Подія, коли восьмикласники приєднуються до лав ліцеїстів, стає довгоочікуванним моментом їхнього шкільного життя. Учнів та учениць допрофільних класів із Посвятою в ліцеїсти привітала директорка закладу Олена Лавренко, підкресливши, що завдання ліцеїста – це не тільки поглиблено вивчати профільні дисципліни, а й бути зразком у навчанні і поведінці. Хвилюючим моментом свята стала промова восьмикласниками Клятви ліцеїста. Учні та учениці проголошували, що мають за честь зберігати традиції школи; наполегливо навчатися, не зважаючи на різні труднощі та перешкоди; формувати в собі позитивні якості громадянина України,  впевнено крокуючи до Перемоги.

До привітання ліцеїстів доєднався творчий колектив нашої школи «Берегиня» із вокальним номером «Сонце України». Класні керівниці та батьки не змогли утриматися від своїх щирих побажань успіхів, натхнення та творчого зростання для восьмикласників.

Шістдесят учнів та учениць із 8-А та 8-Б класів (під керівництвом Зої Моськіної та Олександри Шакалової) отримали свідоцтва «Про посвяту в ліцеїсти». Свято завершилося гімном НВК, який є символом науки, мудрості й добра.

Вітаємо учнів Бахмутського НВК № 11 із цією важливою подією та бажаємо, щоб роки навчання в нашому закладі стали міцним фундаментом для їхнього майбутнього успіху.

14.11.2023

Вересень 2023

Перше засідання команди супроводу дитини з ООП

Забезпечити інклюзивний освітній простір – пріоритетне завдання розбудови якісної школи, а однією з важливих умов впровадження інклюзивного навчання у закладі освіти – організація професійного співробітництва, результатом якого має стати освітнє середовище, максимально сприятливе для різнобічного розвитку всіх учнів, у тому числі й учнів з особливими освітніми потребами. 

З метою забезпечення ефективності освітнього процесу дітей із ООП, які здобувають освіту в умовах інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти, утворюється команда психолого-педагогічного супроводу, яка є важливою частиною якісного інклюзивного навчання у школі, адже саме вона розробляє індивідуальну програму розвитку дитини, моніторить її виконання, вносить зміни, створює умови для інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в освітнє середовище та допомагає вчителям організувати інклюзивне навчання.

19 вересня 2023 року Бахмутському НВК № 11 відбулося засідання команди психолого – педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами. В центрі уваги команди психолого-педагогічного супроводу є дитина, дотримання і відстоювання її інтересів, повага до індивідуальних особливостей, зберігання конфіденційності та недопущення дискримінації і порушення прав дитини. Досягти цього можливо лише у команді колективу школи із залученням батьків дитини з ООП, а також фахівців ІРЦ та іншої міжвідомчої співпраці. Саме тому до складу команди увійшли як представники адміністрації освітнього закладу, так і вчителі-предметники, і представниця ІРЦ і, звісно, мати дитини. 

Під час засідання присутні ознайомилися з новою нормативно- правовою базою щодо організації інклюзивного навчання в ЗЗСО, з рівнями підтримки та категоріями освітніх труднощів, з системою автоматизації роботи ІРЦ, інструкцією користувача для директора ЗЗСО та визначили рівні підтримки дітей з особливими освітніми потребами. Також відбулось обговорення та аналіз результатів навчання дитини, були озвучені освітні труднощі дитини та відповідні рекомендації щодо організації освітнього процесу від ІРЦ, ухвалено рішення щодо індивідуальної програми розвитку дитини та розроблені плани індивідуальної підтримки дитини з ООП, її освітня траєкторія.

Плідно працюємо, збагачуємось новими знаннями, та спільними зусиллями формуємо якісну освіту!