SCHOOL NEWS
2023-2024

Листопад 2023

Посвята в ліцеїсти

Орієнтуючись на прогресивне сьогодення, не забуваємо про славні традиції нашого закладу. Посвята в ліцеїсти завжди відзначається особливим теплом і важливістю у Бахмутському НВК№11. Подія, коли восьмикласники приєднуються до лав ліцеїстів, стає довгоочікуванним моментом їхнього шкільного життя. Учнів та учениць допрофільних класів із Посвятою в ліцеїсти привітала директорка закладу Олена Лавренко, підкресливши, що завдання ліцеїста – це не тільки поглиблено вивчати профільні дисципліни, а й бути зразком у навчанні і поведінці. Хвилюючим моментом свята стала промова восьмикласниками Клятви ліцеїста. Учні та учениці проголошували, що мають за честь зберігати традиції школи; наполегливо навчатися, не зважаючи на різні труднощі та перешкоди; формувати в собі позитивні якості громадянина України,  впевнено крокуючи до Перемоги.

До привітання ліцеїстів доєднався творчий колектив нашої школи «Берегиня» із вокальним номером «Сонце України». Класні керівниці та батьки не змогли утриматися від своїх щирих побажань успіхів, натхнення та творчого зростання для восьмикласників.

Шістдесят учнів та учениць із 8-А та 8-Б класів (під керівництвом Зої Моськіної та Олександри Шакалової) отримали свідоцтва «Про посвяту в ліцеїсти». Свято завершилося гімном НВК, який є символом науки, мудрості й добра.

Вітаємо учнів Бахмутського НВК № 11 із цією важливою подією та бажаємо, щоб роки навчання в нашому закладі стали міцним фундаментом для їхнього майбутнього успіху.

14.11.2023

Вересень 2023

Перше засідання команди супроводу дитини з ООП

Забезпечити інклюзивний освітній простір – пріоритетне завдання розбудови якісної школи, а однією з важливих умов впровадження інклюзивного навчання у закладі освіти – організація професійного співробітництва, результатом якого має стати освітнє середовище, максимально сприятливе для різнобічного розвитку всіх учнів, у тому числі й учнів з особливими освітніми потребами. 

З метою забезпечення ефективності освітнього процесу дітей із ООП, які здобувають освіту в умовах інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти, утворюється команда психолого-педагогічного супроводу, яка є важливою частиною якісного інклюзивного навчання у школі, адже саме вона розробляє індивідуальну програму розвитку дитини, моніторить її виконання, вносить зміни, створює умови для інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в освітнє середовище та допомагає вчителям організувати інклюзивне навчання.

19 вересня 2023 року Бахмутському НВК № 11 відбулося засідання команди психолого – педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами. В центрі уваги команди психолого-педагогічного супроводу є дитина, дотримання і відстоювання її інтересів, повага до індивідуальних особливостей, зберігання конфіденційності та недопущення дискримінації і порушення прав дитини. Досягти цього можливо лише у команді колективу школи із залученням батьків дитини з ООП, а також фахівців ІРЦ та іншої міжвідомчої співпраці. Саме тому до складу команди увійшли як представники адміністрації освітнього закладу, так і вчителі-предметники, і представниця ІРЦ і, звісно, мати дитини. 

Під час засідання присутні ознайомилися з новою нормативно- правовою базою щодо організації інклюзивного навчання в ЗЗСО, з рівнями підтримки та категоріями освітніх труднощів, з системою автоматизації роботи ІРЦ, інструкцією користувача для директора ЗЗСО та визначили рівні підтримки дітей з особливими освітніми потребами. Також відбулось обговорення та аналіз результатів навчання дитини, були озвучені освітні труднощі дитини та відповідні рекомендації щодо організації освітнього процесу від ІРЦ, ухвалено рішення щодо індивідуальної програми розвитку дитини та розроблені плани індивідуальної підтримки дитини з ООП, її освітня траєкторія.

Плідно працюємо, збагачуємось новими знаннями, та спільними зусиллями формуємо якісну освіту!