Виховні заходи

«А чи добре ти знаєш історію свого міста?»

Учні 9-А класу Бахмутського НВК №11 разом із класним керівником Ангеліною Алексєєнко під час підготовки до виховного заходу з нагоди 450 річчя Бахмута  знайшли багато цікавої інформації щодо історії нашого міста.

За допомогою власноруч зроблених фотографій віртуально  хлопці та дівчата помандрувати куточками Бахмута, милуючись його красою та привабливістю. Старшокласники із задоволенням узяли участь у вікторині «А чи добре ти знаєш історію свого міста?»

0-02-05-92ecb8ed3e04f0468d0085b88769a29b43e83dd3719de4635e82f05ccabbb718_2e270ee5.mp4

«Бахмут – найкраще місто на землі»

Учні 9-В класу Бахмутського НВК №11 разом із класним керівником Тетяною Ніколаєвою провели виховний захід «Бахмут – найкраще місто на землі». Під час підготовки до виховного заходу з нагоди 450 річчя Бахмута учні пітготували творчий проєкт "За що я люблю своє місто"

"Віртуальна виставка світлин"

Для учнів 11-А класу Бахмутського НВК № 11 класним керівником Наталею Антонюк проведено годину спілкування «Бахмут – місто мого дитинства». Учні згадали історичні факти з історії Бахмута, зазначили, що Бахмут – сучасне культурне місто, яке постійно розвивається.

Старшокласники організували віртуальну виставку світлин своїх найулюбленіших місць у місті. Під час спілкування випускники прийшли до висновку, що для розвитку міста їм, насамперед, необхідно отримати освіту та прославляти своїми здобутками рідну школу і рідний Бахмут.

Виховний захід "Нам є, чим пишатися!"

Учениці 11-Б класу Бахмутського НВК №11 Єлизавета Москаленко, Анна Кодола, Дар’я Шепотько разом із класним керівником Ольгою Кудіною провели виховний захід, присвячений 450 річниці м.Бахмут.

Дівчата розповідали однокласникам про історію заснування міста, життя міста у період промислової спеціалізації, у сталінські часи, у роки війни, а також про сучасний розвиток Бахмута. Виступ  був доповнений тематичною презентацією та відеопанорамами міста, яку створили учениці.

Нам є, чим пишатися! Ми любимо своє місто!

Екскурсія до Бахмутського краєзнавчого музею

Виховний захід, присвячений 450 річчю м. Бахмут, учні 10-А класу Бахмутського НВК № 11 разом із класним керівником Наталею Шовкопляс провели в Бахмутському краєзнавчому музеї.

Екскурсовод продемонстрував учням експозиції з численними документальними свідченнями, які розповідають про життя в Бахмуті XIX століття: фотографії будівництва залізниці, військові відзнаки учасників Кримських воєн, інструмент і спецодяг робочих соляних шахт, пристосування склодува, печатка заводу Французова, гімназичні дипломи, предмети інтер’єру обивателя середнього класу

Старшокласники ще раз пригадали  історію виникнення та розвитку м.Бахмут.  Із задоволенням роздивлялися старовинні фото та макет Бахмутської сторожі. Учні з цікавістю та увагою слухали доповідь співробітника музею,  долучалися до бесіди.

Бахмут - Щодня Нова Історія

Наш Бахмут – найстаріше місто Донеччини. Цього року ми будемо святкувати його прекрасний ювілей – 450-річчя. Меморіальні дошки міста свідчать про його бурхливе минуле, присвячені різним історичним подіям. Багато видатних особистостей жили та працювали у Бахмуті. Пам'ятні знаки на честь героїв нашого часу також можна побачити на будівлях міста.

Знайомству з історією нашого міста, із пам’ятними подіями, що відбувалися в різні історичні епохи, був присвячений виховний захід «Бахмут старовинний та сучасний», що пройшов у 10-В класі Бахмутського НВК №11. Учні разом із класним керівником Оленою Друпп зазирнули у далеке минуле нашого улюбленого міста, намагаючись впізнати у старовинних фотографіях вулиці сучасного Бахмута. Дізнались про видатних мешканців, пам’ять про яких залишиться назавжди на фасадах історичних будівель. Милуючись сучасним обличчям міста, здійснили віртуальну екскурсію Алеєю троянд, завдяки відеофільму, що був створений членами клубу «Еколог» нашого НВК. Незважаючи на свій поважний вік, наш Бахмут залишається молодим, активним та привабливи

Десятикласники вітають земляків із ювілеєм та бажають місту процвітання, а мешканцям  - добробуту!

QR-квест вулицями рідного міста у Бахмутському НВК №11

Під час проходження QR- квесту учні 10-Б класу Бахмутського НВК № 11 разом із класним керівником Ларисою Коміною здійснили віртуальну подорож вулицями рідного Бахмута. Захід був присвячений 450 річчю м. Бахмут . Учні познайомились з місцевими історичними пам’ятками, дізналися про важливі події, які відбувалися в нашому місті у різні історичні часи. Старшокласники розповіли один одному про свої улюблені місця рідного міста.