Безпека життєдіяльності 

Навігація розділом:

Методичні матеріали та нормативні документи:

Додаток 1. План евакуації та порядок оповіщення учасників освітнього процесу, який встановлює обов’язки та дії працівників закладу на випадок виникнення надзвичайної ситуації (пожежі)
Додаток 2. Пам’ятка щодо дій керівників при отриманні повідомлення про загрозу вибуху
Додаток 3. Пам’ятка «Що робити школам в разі бойових дій»
Додаток 4. План основних заходів цивільного захисту на 2022 рік
Додаток 5. Інструкція дій здобувачів освіти та працівників закладу під час артобстрілу

Онлайн курс з інформування про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни

Із 13.04.2023 по 21.04.2023 року здобувачі освіти  6-11 класів Бахмутського НВК № 11  разом із класними керівниками проходили онлайн курс з інформування про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни, розміщеного за покликанням https://olymp.eschool.dn.ua/course/view.php?id=62

Класні керівники провели інструктажі під час підготовки до проходження онлайн курсу, використовуючи  матеріали інформаційно-просвітницького спрямування щодо правил протимінної безпеки, розроблені Донецьким облІППО у програмі «Інформування населення про ризики, пов'язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни».

Онлайн курс з інформування про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни, розміщеного за покликанням пройшли 257 здобувачів освіти. Залучення здобувачів освіти до проходження курсу сприяло підвищенню обізнаності та формуванню навичок безпечної поведінки у дітей, підлітків та дорослих.

19.04.2023

Готуємось до весняних канікул!

Настає пора весняних канікул, у учнів з’являється більше вільного часу для прогулянок разом із друзями на свіжому повітрі. Тому проведенняпрофілактичних бесід із безпеки життєдіяльності єнеобхідним та важливим перед тижневим відпочинком.

Класні керівники 1-11 класів Бахмутського НВК № 11 організували та провели для здобувачів освіти цільові інструктажі з безпеки життєдіяльності під час весняних канікул та бесіди «Мінна безпека», повторили разом із учнями «Правила безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану».

Під час проведення інструктажів та бесід учні активізували свої знання, пригадали правила безпечної поведінки біля водоймищ, залізничних колій, при виникненні надзвичайної ситуації та інші, надали відповіді на запитання з даної тематики. Педагоги звернули увагу на «небезпечні подарунки», які діти можуть знайти на вулиці, та нагадали алгоритм дій, якщо учні натрапили на небезпечну знахідку. Серіал «Суперкоманда проти мін» нагадав учням місця знаходження мін та їх розташування, небезпеку, яку несе радіосигнал. Отримана інформація допоможе зберегти дітям власне життя і вберегти близьких від біди.

І нарешті, усім учням та педагогам рекомендовано під час весняних канікул відпочити, з'їсти найсмачнішу страву, поділитися посмішкою, зустрітися з друзями та насолодитися життям!

24.03.2023

Дистанційна зустріч  «Безпека в інтернеті»

У рамках відзначення Дня безпечного Інтернету та з метою формування в учнів навичок безпечного спілкування та безпечної поведінки в інтернеті, класним керівником Оленою Гришко та педагогом соціальним Валерією Безпальчук із учнями 3-Г класу НПП «Інтелект України» було проведено онлайн зустріч «Безпека в інтернеті».

Під час заходу учні мали можливість подивитися навчальне відео, розглянути поняття «інтернет», «спам», «фейк», ознайомитися та обговорити основні правила онлайн-безпеки, із задоволенням виконати вправи «Моя онлайн-безпека», «Правда чи неправда», «Like/Dislike».

Педагоги звернули увагу учнів на те, що не варто довіряти всьому, що є в Інтернеті. А якщо трапилось в Інтернеті те, що засмутило чи образило, – завжди можна звернутися за допомогою до батьків, старших сестер чи братів, учителів чи, навіть, співробітників поліції.

Лютий 2023

Просвітницьке заняття «Попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами» для молодших школярів Бахмутського НВК № 11

Із метою ознайомлення учнів із різними видами вибухонебезпечних предметів, небезпечністю ігор з ними у Бахмутському НВК № 11 із учнями  2-х класів сестрою медичною Людмилою Алексєєвою та педагогом соціальним Валерією Безпальчук було проведено просвітницьке заняття «Попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами».

Протягом заняття учні мали можливість подивитися навчальне відео, ознайомитися і обговорити основні правила поводження з вибухонебезпечними та незнайомими предметами, розширити свої знання про види небезпечних предметів та дізнатися, до кого можна звертатися при знаходженні небезпечних знахідок. Діти із задоволенням виконали вправи «Моя безпека», «Обережно, небезпечний скарб».

Організатори заходу звернули увагу дітей на те, що при знаходженні незнайомих предметів ні в якому разі не можна підходити до них, а одразу потрібно сказати дорослим або подзвонити до рятувальної служби.

10.02.2022

Просвітницька робота щодо виконання правил безпеки життєдіяльності

У Бахмутському НВК №11 сестри медичні Людмила Коваленко та Людмила Алексєєва систематично проводять санітарно-просвітницьку роботу  для учнів, батьків та вчителів, випускають інформаційні бюлетені та листівки, надають корисну інформацію щодо виконання правил безпеки життєдіяльності. 

Нещодавно  сестри медичні НВК оновили пам’ятки на шкільних стендах щодо профілактики інфікування та поширення COVID-19. 

Пам’ятайте, щоб уберегти себе та своїх близьких, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій. 

Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання. Бажаємо здоров’я!

07.02.2022

Тематичні заходи до Дня безпечного інтернету  в Бахмутському НВК № 11

У Бахмутському НВК № 11 пройшли заходи до Дня безпечного інтернету. Для учнів 7-9-х класів класними керівниками були проведені інтерактивні бесіди  онлайн «Протидія кібербулінгу або лайфхак, як користуватись Інтернетом безпечно».

Учні молодших класів дивились анімаційні відеоролики та активно обговорювали правила безпечної роботи в інтернеті, відповіли на запитання вікторини.

Під час проведення просвітницького заходу «Безпечний інтернет» та виховних бесід онлайн  із використанням матеріалу «Небезпечні квести для дітей: профілактика залучення» учні  5-6 класів переглядали презентацію, за допомогою якої ознайомились із основними функціями інтернету, небезпекою, яка  може підстерігати на просторах мережі. 

Під час обговорення ліфлету  «А з чим ти стикаєшся в Інтернеті?»  старшокласники мали змогу поглибити свої знання про інтернетзалежність та її види, а також на власному досвіді пояснити всю суть та глобальну проблему даного явища. Під час перегляду соціальних роликів учні повторили  основні правила безпечного користування інтернетом.

Класні керівники ще раз звернули увагу учнів на те, що потрібно відповідально відноситись до соціальних мереж, особливо до тієї інформації та фотографій, які можна викласти на особистій сторінці.

03.02.2022

Тренінг «Діалог за для вирішення конфлікту» від ПАКС (Нідерланди)

У Бахмутському НВК №11 пройшов другий діалог для учнів 10-11 класів від інженерів порозуміння – фасилітаторки Марини АКІНЧЕНКОВОЇ

У ході діалогового вікна були підняті теми потреб за допомогою карток Розенберга. Учні описували ті потреби, які вже задоволені у повному обсязі та висловлювали потреби які не задовольняють  як шкільне життя так і особисте. Учні відмітили, що тривалість сну складає 5-6 годин. І тривалість виконання  домашнього завдання також триває до 6 годин. 

Обговорювалось питання дресс-коду та самопрезентації, самовираження. Одне з головних питань це їжа. І найголовніше  – це то що у дітей знижується рівень мотиваційної складової , за рахунок предметів, які на їх погляд не першочергові, (зокрема ті предмети, які складаються на ЗНО).

Висновок: оптимізація процесу  шкільного життя, вибір модульної системи, вибір їжі у їдальні, тренінги – співпраця з психологом,  а також враховувати індивідуальність  - ось ці ключові питання та прохання висловили старшокласники у ході діалогу з інженером порозуміння.

Наші старшокласники не встигають та не вміють розмежовувати поняття та час для оптимальної працездатності та відпочинку, не вміють виділяти першочерговість та важність, тому хочеться сподіватися що наступна зустріч пройде  за темою: «Навички тайм-менеджменту в організації старшокласника»

26.11.2021

 Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому» у Бахмутському НВК №11

У Бахмутському НВК № 11  проведено  Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому». Під час уроків класні керівники використовували конкурси з безпеки дорожнього руху, вікторини, квести, флешмоби, фото-челенджі. Також педагоги користувались матеріалами для уроку: Youtube-канал «Безпечна країна»

Листопад 2021

Безпечний шлях до школи

Щороку в Бахмутському НВК №11 проводиться Місячник «Увага! Діти на дорозі!». У рамках цього Місячника в закладі пройшли профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху.

Дотримання правил дорожнього руху - один з головних компонентів збереження життя і здоров'я дітей. У рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!»  було організовано і проведено ряд заходів, спрямованих на вивчення правил, дотримання безпеки життєдіяльності під час дороги з дому до школи і навпаки. До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучилися  педагоги, учні, батьки  – всі ті, кому небайдуже збереження дитячого життя на дорозі.

Особлива увага була звернена на спілкування з дітьми молодших класів, оскільки саме у цьому віці у дітей формуються не лише основи безпечної поведінки на дорозі і вулицях, а й правосвідомості загалом. А розпочався Місячник єдиним уроком по класам «Правила дорожнього руху», під час якого класні керівники пригадали з учнями правила дорожнього руху для пішоходів, велосипедистів та водіїв. Протягом місяця по класам пройшли виховні години  «Діти на дорозі», «Правила дорожнього руху – твоя безпека», «Безпека дорожнього руху», години спілкування «Твій друг – дорожній рух», «Правила дорожнього руху», «Безпека пішоходів», бесіди «Дотримуйся правил дорожнього руху», «Ми – зразкові пішоходи», «Будьмо на дорозі обережними». Крім того учні брали участь у вікторинах, створювали лепбуки, інсценували можливі ситуації на дорогах, малювали дорожні знаки.

Сподіваємось, що вжиті профілактичні заходи позитивно вплинуть на вирішення такої гострої проблеми сьогодення, як травмування дітей на автошляхах міста.

Булінг.pptx

День безпечного Інтернету

Учні та вчителі Бахмутського НВК №11 активно взяли участь у відкритому онлайн-уроці у рамках заходу “Онлайн-синергії для найкращого інтернету”, присвяченого Дню безпечного Інтернету. Захід відбувся в межах співпраці Міністерства освіти і науки України та Google Україна і за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Під час заходу учасники спільно виконували вправи у віртуальних кімнатах, розглянули ключові принципи мережевого етикету і безпечної поведінки, отримали рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в інтернеті. За підсумками онлайн-синергії кожен учасник отримав практичні навички та цифровий бейдж.

Дякуємо Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за наданий навчально-інформаційний набір

Бахмутський НВК № 11 хоче виразити велику вдячність Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за наданий навчально-інформаційний набір для учнів та вчителів молодшої, середньої та старшої школи, якими із задоволенням будемо користуватись. 

Відеоматеріали

Правила евакуації під час пожежі у школі 

"Фокс і Трот поспішають на допомогу" – Пожежа

"Увага! Діти на дорозі!" Вікторина по правилам дорожнього руху

Урок обережності пожежа

Правила пожежної безпеки

Правила дорожнього руху для дітей