Новини

Навігація розділом:

Травень 2023

Є мова – є нація!

В Україні День слов’янської писемності та культури відзначається щорічно 24 травня. В цей день у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія, адже саме вони дали слов’янам писемність, використовуючи простий та зрозумілий алфавіт. 

В Бахмутському НВК №11 для здобувачів освіти 1-11 класів класні керівники провели дистанційні тематичні заходи «Шляхами слов’янської культури», «У колі братів слов’ян», «Культура слов’янського світу»,  приурочені саме до цього дня. 

Учням цікаво було дізнатись про виникнення Глаголиці та Кирилиці. Педагоги розповідали  про Кирила і Мефодія, а учні із задоволенням відповідали на питання вікторини і намагались прочитати послання, що зашифроване у літерах кирилиці. А ще учням було запропоновано написати своє ім'я трьома видами абетки. 

Цікаво, що всі слов'янські мови мають приблизно 80% загального лексикону. Отож, в рамках Дня слов’янської писемності і культури учні переглянули мультфільм, створений  штучною міжслов'янською мовою, яка використовує загальні для більшості слов'янських мов правила і слова. Зрозуміли все!

Бажаємо кожному українцю знати і цінувати свою культуру, рідну мову, завзято оберігати наше духовне багатство, яке передається із покоління в покоління, підтримувати та відроджувати забуті традиції!

25.05.2023

Відзначення Міжнародного дня музеїв в Бахмутському НВК № 11

Щороку, 18 травня, весь світ відзначає Міжнародний день музеїв. На щастя, в епоху інтернету можна відвідувати найбільші музеї України та світу не виходячи на вулицю. 

Лідери шкільного самоврядування Бахмутського НВК №11 разом із педагогом-організатором  Марією Кузьміновою долучилися до святкування Міжнародного дня музеїв та під час онлайн спілкування розглянули історію створення свята, ознайомились із найцікавішими музеями України та всього світу. 

Неважливо, любите ви мистецтво чи ні, вважаєте себе культурною, освіченою або просто допитливою людиною, важливо те, що у світі є місця, де завжди можна доторкнутися до прекрасного, вдихнути повітря геніальності, заглянути в душу неперевершеним майстрам мистецтва.

18.05.2023

Відзначення Дня героїв у  Бахмутському НВК № 11

Щороку 23 травня в Україні святкують День героїв. Цього дня заведено вшановувати тих, хто боровся за свободу та незалежність нашої країни, ризикуючи своїм життям. 

В Бахмутському НВК № 11 для здобувачів освіти 5-8 класів проведено дистанційні години патріотизму «Герої серед нас».

Під час проведення заходів учні дізнались, що історія свята розпочалась у 1941 році, коли 23 травня у Кракові відбувся Другий великий собор Організації українських націоналістів (ОУН). Саме у травні пішли з життя лідери та ідеологи націоналістичного руху – Микола Міхновський, Симон Петлюра, Євген Коновалець.

Класні керівники розповіли учням про те, що поки День героїв не став офіційним державним святом, але його визнають органи місцевого самоврядування у багатьох регіонах нашої країни. З 2014 року після початку агресії Росії проти України свято набуває все більшої популярності.

За допомогою презентаційних матеріалів учні дізналися, що День героїв встановлено на честь лицарів Київської Русі, українських козаків, січових стрільців, гайдамаків, опришків, воїнів УНР, ОУН-УПА, герої Небесної сотні та російсько-української війни.

Під час проведення годин патріотизму класні керівники також використовувули матеріали, розміщені на офіційному сайті закладу освіти, а саме сторінку «Алея Героїв», на якій розміщено матеріали про випускників закладу, які загинули, захищаючи рідну Україну. Роман Стецюра, Сергій Жиров, Олексій Дульнев…Дякуємо вам, наші мужні воїни! Герої не вмирають!

23.05.2023

Бережи українське – носи вишиванку!

Вишиванка – це символ приналежності до роду та нації, ознака українськості, яка вирізняє українця у багатомірному, багато вбраному світі. Вишита сорочка є символом здоров’я та краси, щасливої долі. Цей український оберіг символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Учні, батьки та вчителі Бахмутського НВК № 11 теж приєдналися до святкування цього національного свята. У класах були проведені онлайн виховні заходи, під час яких учні та вчителі розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка. Також була можливість відвідати віртуальну екскурсію до музею вишиванки. Учні читали вірші про вишиванки, знайомилися з українськими традиціями, виконували творчі роботи, виражали свою національну та громадянську позицію, висловлювали гордість за приналежність до українського народу та бажання зберігати культуру, звичаї й традиції нашого народу. Учні, одягнені у вишиванки, складали в Teams мозаіку із своїх фотографій.

Із метою відчути себе частиною історії своєї країни, частиною її культури та самобутності учні та педагоги приєдналися до шкільного челенджу на сторінках ФБ «Вдягни вишиванку - будь у тренді».

Всесвітній день вишиванки - день чистої української краси. Які ж ми неповторні в нашій вишиванці! 

18.05.2023

Онлайн зустріч старшокласників Бахмутського НВК №11 із працівниками Бахмутського РУ ГУ ДСНС України в Донецькій області 

Одним з пріоритетних завдань закладу є створення безпечних умов життєдіяльності учасників освітнього процесу, виховання у них відповідального ставлення до власного здоров'я і здоров'я оточуючих як до найвищих і суспільних цінностей. 

З метою збереження здоров'я і життя здобувачів освіти класні керівники закладу систематично проводять інструктажі та бесіди зі здобувачами освіти з безпеки життєдіяльності, позапланові інструктажі з питань техногенної і пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій, використовують  матеріали інформаційно-просвітницького спрямування щодо правил протимінної безпеки, розроблені Донецьким облІППО у програмі «Інформування населення про ризики, пов'язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни».

Нещодавно здобувачі освіти  6-11 класів Бахмутського НВК №11  разом із класними керівниками проходили онлайн курс з інформування про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни.

Для учнів 8-11 класів відбувся профілактичний онлайн захід «Про безпеку пам’ятай», на якому був присутній провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Бахмутського РУ ГУ ДСНС України в Донецькій області Єгор Пахомов. Під час проведення заходу фахівець Головного управління ДСНС нагадав учням про правила поводження з вибухонебезпечними предметами. Щоб зменшити ризики поранення чи загибелі дітей,  Єгор Пахомов продемонстрував та прокоментував відеоролики «Повітряна тривога», «Увага! Небезпечні предмети!» із вебсайту «Все про мінну безпеку», створеного Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та Міністерством внутрішніх справ України.  

Діти є особливою групою ризику, адже їхня цікавість чи неуважність можуть коштувати їм життя. Тому зараз надзвичайно важливо навчати дітей та їхніх батьків правил мінної безпеки, підвищуваи їхню обізнаність та формувати навички безпечної поведінки. 

10.05.2023

Відзначення Дня пам’яті та примирення  в Бахмутському НВК № 11

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.

Під час проведення онлайн виховних заходів «Пам’ять єднає покоління», присвячених цій даті, педагоги Бахмутського НВК №11 розповідали учням, що Україна доєднується до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом та жертв війни. Учні разом із вчителями  згадали та вшанували подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв ІІ світової  війни: остарбайтерів, дітей війни, цивільних, які постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких та великих людських бід, які тривали роками. 

Із нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  здобувачі освіти 1-6 класів приєдналися   до міської (територіальної громади) віртуальної виставки дитячих листівок «Тих днів не змовкне слава».

Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії Росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва РФ. 

Боротьба  українського народу триває щоденно від 2014 року. Ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це - війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності. Міць ЗСУ є запорукою існування українськрї держави та збереження прав людини.

08.09.2023

Квітень 2023

Захищене і здорове покоління

Згідно листа Управління освіти Бахмутської міської ради та наказу по закладу з 24.04 по 28.04.2023 року в Бахмутському НВК № 11 проведено Тиждень охорони праці та відзначено День охорони праці.

Для здобувачів освіти 5-11 класів класними керівниками проведено години спілкування з нагоди Всесвітнього дня охорони праці;   онлайн бесіди з профілактики травматизму в побуті, дотримання правил безпеки при роботі з комп`ютерною технікою, електробезпеки, безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану. Учні молодших класів переглянули та обговорили  відеоролики, мультфільми «Безпека для дітей під час війни»,  «Пес Патрон», присвячені питанням безпеки та взяли участь в онлайн виставці малюнків «Безпека освітнього середовища».

Під час проведення виховних заходів учні разом із педагогами історію ознайомилися з історією виникнення  Дня охорони праці, обговорили різні ситуації на робочому місці, які можуть призвести до травмування або трагічних наслідків, а також визначили головні завдання охорони праці (створення на кожному робочому місці безпечних умов праці, безпечна експлуатація обладнання, зменшення або повна нейтралізація дії шкідливих і небезпечних виробничих факторів на організм людини, зниження виробничого травматизму і професійних захворювань). 

Маленькі українці та майбутні успішні працівники різних галузей прийшли до висновку, що завжди треба бути уважними та обережними, адже життя - це найвища цінність!

27.04.2023

Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить...

26 квітня 1986 року Чорнобильська АЕС стала символом найбільшої в історії людства техногенної катастрофи та символом мужності, самопожертви й жертовності в ім’я Батьківщини тисяч українців. 

У Бахмутському НВК №11 для учнів 8-11 класними керівниками були проведені різноманітні заходи, присвячені цій темі: онлайн інформаційні години спілкування «Мужність і біль Чорнобиля», «Дзвони Чорнобиля душу бентежать...», «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить...», перегляд та обговорення документального фільму «Чорнобиль. Точка часу», прослуховування пісень «Чорнобиль як хмара», «Чорнобильська біда», «Чорнобильський біль».

Завданням і викликом 2023 року для усього світу – не допустити нового Чорнобиля! А завдання для України - боронити свою землю від російського агресора і знову стояти на охороні всього світу від катастрофи.  Адже ми пам'ятаємо, як у перший день війни Чорнобильська атомна електростанція була захоплена російськими військовими, тоді ж були вчинені провокації зі сторони рф, взято в полон захисників ЧАЕС та вивезено частину її обладнання. Україна і світ з острахом спостерігали за тими подіями. Адже це страшно — вдруге пережити катастрофу подібного масштабу. Не дозволимо!

Березень 2023

Служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок! 

У воїнів Національної гвардії України є святі слова, які переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників, для яких служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок. 

Напередодні Дня Національної гвардії України для старшокласників Бахмутського НВК № 11 класними керівниками було організовано та проведено години спілкування «Нескорені». Під час спілкування учні зазначили, що головне завдання Нацгвардії України - гарантувати громадську безпеку та охорону порядку, захищати права, життя, законні інтереси та свободи українців, держави та суспільства. Педагоги, використовуючи матеріали презентації, розповіли, що члени Національної гвардії брали участь у антитерористичній операції та допомагають ЗСУ впоратися з вторгненням Росії до України. Як самостійна силова структура Національна гвардія України існувала від 1991 до 2000 року. Потім вона була розформована та знову відроджена 2014 року після незаконної окупації Криму та загостренням ситуації на сході України. Із 2015 року Нацгвардія України отримала своє національне свято, яке було призначено Указом Президента України на 26 березня. Учасники виховних заходів впевнені, що сила та міць української держави – у єдності армії та народу. 

З Днем Національної гвардії України! Бажаємо нашим героям залізного терпіння та хороброго духу! Залишайтеся такими ж сміливими, сильними та цілеспрямованими! Знайте, ви – приклад мужності для всіх чоловіків у нашій країні та за її межами!

16.03.2023

Вшановуємо пам’ять випускника Бахмутської школи №18 Героя України, Лицаря Небесної Сотні Дмитра Чернявського

Із метою вшанування пам’яті випускника Бахмутської школи №18 Героя України, Лицаря Небесної Сотні Дмитра Чернявського в Бахмутському НВК № 11 відбулися патріотичні виховні заходи для учнів 1-11 класів.

Під час дистанційних виховних заходів «Герої не вмирають!» та годин спілкування «Герої не вмирають, доки пам’ять про них жива!» учні разом із педагогами згадали життєвий шлях і подвиг Героя  Дмитра Чернявського. Він загинув за честь, за волю, за право бути народом, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Кожна сторінка презентації, кожна нова сповідь про Героя закарбувалася в пам’яті учнів, до них прийшло розуміння, що героїчний подвиг цієї звичайної людини не може бути забутим. 

Пам’яті Лицаря Небесної Сотні Дмитра Чернявського  та всіх загиблих героїв Небесної Сотні,  пам’яті всіх бійців, хто віддав своє життя за незалежність України, пам’яті усіх співвітчизників, які душу й тіло поклали в боротьбі з терористами на Сході України за наше право бути вільним народом, була оголошена Хвилина мовчання.

Ми закликаємо всіх сьогодні згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. 

13.03.2023

Ми чуємо тебе, Кобзарю, через століття 

Традиційно, на початку березня Україна вшановує пам'ять Великого Українця. 9 березня у Бахмутському НВК №11 відбулися онлайн виховні заходи з нагоди відзначення  Дня народження Тараса Григоровича Шевченка – величної особистості в історії України, знаменного митця, художника і поета. 

Будь-який рядок із «Кобзаря» – це настанова від великого мислителя, це повчання від Батька нації, це біль та крик душі справжнього українця з чистою та щирою душею. Для учнів 1-4 класів були проведені години спілкування «Ми нащадки твої, Тарасе», «Нас єднають думи Кобзаря», «Вінок шани Кобзареві». Також молодші школярі взяли активну участь в онлайн акції «Читаємо твори Т.Г. Шевченка», яку організувала Центральна міська бібліотека Бахмутської міської ТГ. Класними керівниками учнів 5-8 класів були проведені різноманітні дистанційні заходи: літературне кафе «Тарасовий спадок», онлайн виставка  «Живуть, Тарасе, поміж нас і голос твій, і пензель твій, і слово», історичні години спілкування «Шляхами великої долі». Для учнів старших класів класними керівниками і вчителями української мови та літератури було проведено літературні години спілкування «Жінка, Мати, Україна в житті та творчості Шевченка», «Барвистий світ Шевченкового слова», тематичні уроки «Ми чуємо тебе, Кобзарю, через століття».

Тарас Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Будьмо вдячні йому і за «Заповіт», і за «Гайдамаків», і за «Катерину». Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар!

09.03.2023

Лютий 2023

Вистояли – переможемо!

Лідери учнівського самоврядування шкільного Парламенту Бахмутського НВК № 11 разом із  педагогом-організатором Марією Кузьміновою провели годину спілкування «Вистояли – переможемо!», присвячену річниці повномасштабного російського вторгнення в Україну Під час спілкування учні розгялнули основні напрямки політики агресивного путінського режиму, осудили злочини та звірства, створені російськими військовими, які шокували весь світ. 

Під час заходу педагогом було наголошено на тому, що повномасштабний напад пришвидшив консолідацію української нації. Національна єдність стала основою успішного спротиву. Учні подякували всім українцям та добровольцям з інших країн, які стали на захист держави в лавах Збройних сил України, Національної гвардії України, волонтерам та союзникам України, світовим лідерам за потужну військову, політичну, економічну, фінансову та гуманітарну підтримку. Адже саме завдяки спільним зусиллям наступ військ рф вдалося зупинити.  

Хвилиною мовчання було вшановано всіх загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації.

Українці, наше суспільство має й надалі залишатися консолідованим для перемоги над агресором і розбудови демократичної правової держави в сім’ї європейських народів. Україна переможе ворога й відновить територіальну цілісність. Все буде Україна! 

22.02.2023

Ангели, які тримають небо. Героям Небесної Сотні присвячується… 

Із метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини; розвивати бажання стати гідними громадянами України в Бахмутському НВК № 11 проведено онлайн години спілкування, присвячені героям «Небесної сотні».

Під час виховних заходів «Герої не вмирають!», «Ангели, які тримають небо», «Герої не вмирають, доки пам’ять про них жива!» учні згадали українців, які загинули у Києві на Майдані. Їх назвали Небесною Сотнею. Вони гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Кожна сторінка презентації, кожна нова сповідь про Героїв закарбувалася в пам’яті старшокласників, до них прийшло розуміння, що героїчні подвиги цих звичайних людей не можуть бути забутими. 

     Пам’яті всіх загиблих героїв Небесної Сотні,  пам’яті всіх бійців, хто віддав своє життя за незалежність України, пам’яті усіх співвітчизників, які душу й тіло поклали в боротьбі з терористами на Сході України за наше право бути вільним народом, була оголошена хвилина мовчання.

     Ми закликаємо всіх сьогодні згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. 

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу талантів «International talent competition SOUL»

Дипломом першої премії нагороджено вокальний квартет «Берегиня» Бахмутського НВК № 11 (керівник Світлана Квасникова) за перемогу у Міжнародному конкурсі талантів «International talent competition SOUL», високий вокальний професіоналізм. 

Від щирого серця вітаємо обдарованих дівчат, учасниць квартету «Берегиня»! Нехай цей яскравий виступ на Міжнародному конкурсі відкриє для вас нові можливості! Бажаємо також красиво перемагати у будь-якому життєвому бою, також старанно і гідно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій.       

Дякуємо талановитому керівнику, вчителю мистецтва, Світлані Квасниковій! Професійне міжнародне журі високо оцінило не лише виступ квартету «Берегиня», а й роботу керівника колективу. Журі  нагородило Світлану Квасникову Подякою за бездоганну підготовку учасників до конкурсу, плідну творчу співпрацю, збереження та розвиток культури. 

Тризуб –  символ  незалежності України

19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю постановою Державний Герб незалежної України. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення народу до власної державності. Обравши знак Володимира Великого за національний символ, українці чітко означили власне коріння та історичне правонаступництво наших державних утворень. Тризуб – це символ нашої незалежності, гордості та жаги до волі. 

До дня святкування Дня Державного Герба України в Бахмутському НВК №11 відбулись дистанційні виховні години  для учнів 1-4 класів «Герб України – символ моєї свободи», «Стань же окрасою цілого світу, наша свята Україно!». Класними керівниками було проведено відеолекторій для учнів 5-7 класів «Свята спадщина. Державні символи України" та організовано  перегляд відеофільму  Українського інституту національної пам’яті «Історія Герба України». Для учнів 8-9 класів були проведені уроки-диспути та онлайн години спілкування «Про що розповідає наш Герб», «Державні символи України», «Гімн, прапор і герб: історія і сучасність». Для учнів 10-11 класів були організовані класні години спілкування «Українські державні герби: феномен тризуба»,  «Символ твоєї свободи» та перегляд документального фільму «Герб. Маловідомі факти». Педагоги разом із учнями згадали, як у 2015 році учнем нашого НВК Петром Зубарем було врятовано Герб України, який окупанти зняли з будівлі адміністрації міста та викинули на смітник. Вчинок школяра підтверджує думку: «Патріотами не народжуються. Ними стають у процесі становлення особистості».

Учнівський та педагогічний колектив Бахмутського НВК  вітає всю Україну з цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні!

У Бахмутському НВК № 11 відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Пам'ятна дата встановлена Указом Президента нашої держави в 2004 році і приурочена до завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року. 

Лідери учнівського самоврядування Бахмутського НВК № 11 разом із педагогом-організатором Марією Кузьміновою провели онлайн годину спілкування «Ціна чужої війни» та  віддали  данину мужності, самовідданості, вірності військовому обов’язку воїнів-інтернаціоналістів, які  боронили мир та спокій у «гарячих точках» світу. Учні вшанували хвилиною мовчання пам'ять воїнів-афганців та українців, які захищають нашу країну зараз. 

Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного з них. Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за їхній подвиг, мужність та витримку!

День зустрічі випускників у Бахмутському НВК № 11

День зустрічі випускників – одне з традиційних свят Бахмутського НВК №11. Із 60-х років ХХ ст. це свято об’єднує випускників нашої школи, дає можливість згадати шкільні роки, своїх друзів-однокласників, вчителів, що супроводжували вас у шкільному житті, важливі іспити і хвилюючий випускний. Це - можливість зустрітися з однокласниками і поринути у роки щасливого дитинства. На жаль, в цьому році ми не маємо можливості зустрітися в стінах рідної школи в рідному Бахмуті. 

Кожен із вас, наші любі випускники, досяг бажаного статусу, успішної роботи, створив міцну сім’ю. Сьогодні адміністрація закладу, педагоги та лідери шкільного самоврядування вітають вас із цим святковим днем, хочуть, щоб ви згадали свої шкільні роки, про що мріяли, із ким дружили, у що вірили і до чого прагнули. Нехай ці спогади повернуть юність вашої душі і радість вашого серця!

Шановні випускники! Вітаємо вас зі святом! Нехай  цей день зустрічі випускників  зігріє кожного світлими почуттями з минулого, а його щасливі миті нададуть оптимізму і енергії у сьогоденні. Здоров’я, щастя, успіхів вам, віри у перемогу України!

02.02.2023

Листопад 2022

Україна – територія Гідності і Свободи!

День Гідності та Свободи в Бахмутському НВК №11 вшанували  онлайн заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців. 

21 листопада – день, коли в Україні почалися дві революції: Помаранчева (2004 року) та Революція гідності (2013 року). Це були важкі випробування, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність.

Для здобувачів освіти класні керівники  організували та провели онлайн уроки мужності, години спілкування, перегляд відеороликів «Річниця Революції Гідності – з чого все починалось», «Зима, що нас змінила», діти декламували  вірші, співали патріотичні пісні, брали участь у вікторинах та квестах.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

21.11.2022

«Безпека на дорогах в умовах воєнного стану»

У Бахмутському НВК № 11 проходить 2-го етап Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

Класні керівники  закладу здійснюють широку профілактичну роботу щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, підвищення інформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод.

Для учасників освітнього процесу проведено різноманітні онлайн заходи: перегляд мультфільмів, відеороликів із теми безпеки дорожнього руху, виставки дитячих малюнків з тематики безпеки дорожнього руху; онлайн вікторини, виховні години, бесіди, конкурси.

19.11.2022