Молодіжна ліга майбутніх поліцейських

Нормативні документи 

Новини Ліги майбутніх поліцейських

Обласна ГО  «Ліга майбутніх поліцейських» відсвяткувала  шосту річницю

Учні Бахмутського НВК №11, члени ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» та лігівці з усіх куточків Донеччини, Маріуполя, Краматорська, Слов’янська, Покровська взяли участь у святковому заході в режимі онлайн із нагоди святкування шостої річниці з дня створення ЛМП. 

Під час заходу почесними грамотами були нагороджені учні Бахмутського НВК, члени ГО ЛМП, а саме: Костянтин Панчук, Даніїл Мязко, Родіон Кравченко, Діана Чубукова, Аліна Махник, Анастасія Климовська та Тетяна Олійник. 

Керівники Бахмутської ланки  заступник директора з виховної роботи  Олена Подопригора  та педагог-організатор Марія Кузьмінова отримали подяки від головного Управління поліції та від Бахмутського відділу поліції за вклад у національно-патріотичне виховання дітей.

Лігівці висловили теплі слова подяки керівництву Бахмутського районного відділу поліції , побажали працівникам поліції удачі, впевненості, цілеспрямованості, бадьорості, сміливості, світлого розуму, міцного здоров’я та сил.

Найактивніші учасники Ліги отримали чудові подарунки від працівників поліції.

Ліго, з Днем народження! 

22.11.2021

«Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» вітає зі святом Захисників та Захисниць України!

Напередодні Дня захисників та захисниць України члени обласної громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», старшокласники Бахмутського НВК № 11, разом із своїми керівниками заступником директора з ВР Оленою Подопригорою та педагогом-організатором Марією Кузьміновою, завітали до Бахмутського відділу поліції привітати зі святом кожного, хто віддає свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави..

Лігівці подякували усім військовослужбовцям, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі, усім, хто брав участь у АТО та ООС, побажали міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу!

Старшокласники подарували поліцейським саморобні листівки та поробки, які підготували учні 2-7 класів Бахмутського НВК № 11 разом із класними керівниками. Хлопці та дівчата прикрасили відділ поліції вітальними стіннівками від старшокласників НВК.

Зі святом Вас, захисники та захисниці України, мирного неба над головою!

13.10.2021

Твій друг – дорожній рух 

У Бахмутському НВК №11 в рамках Місячника «Увага діти на дорозі» члени обласної громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» та педагог-організатор Марія Кузьмінова провели бесіду-вікторину для учнів початкових класів.

Під час бесіди лігівці підкреслили, що найважливіше для людини – її життя, а найцінніше в цьому житті - здоров’я. Старшокласники зауважили, що кожного дня всі люди перебувають в ролі учасників дорожнього руху. Переходимо дорогу – ми пішоходи, рухаємося транспортом – пасажири, а якщо маємо власний транспорт, то час від часу стаємо водіями. Тож учні повинні знати Правила дорожнього руху.

Лігівці нагадали молодшим школярам загальні правила дорожнього руху для пішоходів. Свій виступ завершили цікавою пізнавальною вікториною.

Місячник закінчується, але робота з вивчення Правил дорожнього руху продовжується, адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.

Бажаємо всім учасникам дорожнього руху бути уважними та здоровими!

28.09.2021

Учні Бахмутського НВК №11 - учасники Фестивалю поліцейської та юридичної освіти 

Другий рік поспіль у будинку культури імені Євгена Мартинова м.Бахмута проходить Фестиваль поліцейської та юридичної освіти. Одразу два вищих навчальних заклади МВС презентували свою діяльність старшокласникам Бахмута. Це - Донецький юридичний інститут МВС України та Луганський державний унiверситет внутрiшнiх справ імені Е.О. Дідоренка.

Для гостей заходу працювала сучасна виставка озброєння та техніки поліції. Школярі познайомилися з роботою кінолога і його чотирилапою напарницею та інспекторів-криміналістів.

Проректор Донецького юридичного інституту МВС України Денис Нестеров, який є випускником вишу, розповів гостям про особливості підготовки майбутніх правоохоронців та юристів.

Поліцейські закликали молодь приєднатися до великої родини поліції Донеччини.

Для однолітків також виступили активісти громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» (керівник Олена Подопригора, заступник директора з ВР), учні Бахмутського навчально-виховного комплексу №11, та подарували яскравий вокальний номер

21.09.2021

Правоохоронці Бахмута привітали із літніми канікулами членів ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», учнів Бахмутського НВК №11 та їх керівників 

Правоохоронці Бахмута організували для членів ГО «Ліга майбутніх поліцейських», учнів Бахмутського НВК № 11 святкову зустріч, на якій привітали дітей з довгоочікуваними літніми канікулами, підбили підсумки плідної взаємодії, подякували лігівцям та їх керівникам Олені Подопригорі, Ірині Махник за активну життєву позицію, сумісну співпрацю та  нагородили лігівців почесними грамотами.

Правоохоронці  пригостили лігівців  вишуканим тортом, прикрашеним   фотосвітлинами  спільних заходів,  розпитали про подальші плани на майбутнє випускників, які вже незабаром стануть студентами. Хлопці та дівчата охоче розповіли про те, ким хочуть стати, яку професію для себе обрали, а більшість із них вже визначилися з майбутньою професією і збираються стати курсантами вишів МВС України та поповнити лави поліції.

«Ви – наша гордість! Попереду у вас нове життя і нова дорога. Бажаю вам вибрати свою вірну стежку і крокувати по ній сміливо і впевнено, а також бажаю досягти своїх цілей і втілити в життя все те, про що ви мрієте. Нехай яскраві спогади про нашу сумісну співпрацю зігрівають ваші серця, а майбутнє приваблює великими можливостями. Вірте в себе, в свої сили і мрії», - підсумував заступник начальника відділу превенції поліції Бахмута Кемран Арзіманов.

За останній навчальний рік учасники «Ліги майбутніх поліцейських» разом із правоохоронцями втілили в життя багато різноманітних важливих проєктів та здійснили чимало спільних ідей. Юні напарники поліції, завдяки підтримці співробітників поліції, познайомилися із різними видами професій, брали участь у різноманітних тренінгах, училися долати труднощі та допомагати своїм друзям.

«Майбутні поліцейські» розповіли заступнику начальника сектора превенції поліції Бахмута Кемрану Арзіманову та офіцеру ювенальної превенції Олені Шлепковій  про намічені плани на найближчий час. Офіцери охоче підтримали плани молоді та пообіцяли посприяти їх реалізації.

Наприкінці зустрічі поліцейські побажали дітям безпечних літніх канікул, наповнених приємними спогадами.

Члени «Молодіжної Ліги Майбутніх Поліцейських» проводять бесіди щодо  виховання дітей у родині 

Члени ГО «Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських», учні Бахмутського НВК №11, разом із своїми керівниками Оленою Подопригорою та Іриною Махник провели роз’яснювальні зустрічі-бесіди з учнями 5-6 класів НВК.

Члени ЛМП освітили інформацію щодо адміністративної та кримінальної відповідальності батьків та осіб, що їх замінюють, у разі невиконання ними обов’язків щодо виховання дітей, щодо адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх.

Учні НВК отримали буклети «Твоя 100пудова безпека», створені  відділом ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Донецькій області в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру а фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Місія створення цього інформаційного контенту - не допустити злочинність у світ дитини та не впустити дитину у світ злочинності.

Інформаційна компанія щодо безпечного користування інтернетом у Бахмутському НВК№11 

Учні Бахмутського НВК №11, члени обласної громадської  організації «Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських»,  провели для учнів 6-7 класів заходи в рамках інформаційної кампанії щодо безпечного користування інтернетом.

Під час заходів підлітки дізнались про позитивне використання цифрових технологій, безпечну поведінку у мережі, отримали  поради щодо безпеки в Інтернеті. 

Під час зустрічей лігівці закликали учнів використовувати лише найкращий потенціал Інтернету, ознайомили з правилами безпеки в Інтернеті, підвищили освіченість з питань безпеки онлайн та закликали коректно спілкуватись онлайн, демонструючи повагу до інших.

Учасники заходів мали можливість обговорити власний досвід безпечного користування Інтернетом, спілкування у соціальних мережах.

Під час проведення заходів панувала позитивна атмосфера, яка сприяла обговоренню, відкритості та щирості учнів.

ГО «Ліга Майбутніх Поліцейських» відсвяткувала п'яту річницю 

Учні Бахмутського НВК №11, члени ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» та лігівці з усіх куточків Донеччини, Маріуполя, Краматорська, Слов’янська, Покровська взяли участь у святковому концерті в режимі онлайн із нагоди святкування п’ятиріччя ЛМП. До двохтисячної команди лігівців приєдналися 82 учасника з прифронтового Миронівського.

Історія Ліги почалася у 2015-му році, коли 27 дітей, яким довелося пройти через жахливі випробування війни, об’єдналися в одну міцну та креативну громадську організацію – «Молодіжну Лігу майбутніх поліцейських». А допомогли їм у цьому поліцейські Донеччини, які рятували хлопців і дівчат від обстрілів, захищали їхні права.

«Щороку наші кроки стають більш впевненими та чіткими. Ми не просто клуб за інтересами, ми - рушійна сила, генератори нових ідей, новатори успішних трендів. Ми завжди раді новим друзям і відкриті до діалогу. Ми не боїмося вчитися та ділитися своїм досвідом, утілювати в життя реальні проєкти», - звернулась до дітей Голова «Молодіжної Ліги майбутніх поліцейських» Оксана Шиян.

Дітей привітав очільник поліції Донеччини генерал Микола Семенишин, який зазначив, що допомога поліції стосується не тільки безпеки дітей, але й їхнього майбутнього.

«Ліга майбутніх поліцейських» об’єднує небайдужих молодих людей у велику дружню українську родину - родину однодумців і патріотів. Ми надзвичайно цінуємо всіх лігівців, поважаємо їх вибір у дорослому житті, пишаємося ними та їх досягненнями. Ми вдячні засновникам громадської організації та її керівництву за яскравий приклад національно - патріотичного виховання молоді. Ми дякуємо всім освітянам, які формують правильні пріоритети у вашому житті, та вдячні за реалізацію спільних проєктів», - зазначив генерал.

Керівники Бахмутської ланки Ірина Махник та Олена Подопригора отримали подяки від головного Управління поліції та від Бахмутського відділу поліції за вклад у національно-патріотичне виховання дітей.

Від імені усієї Бахмутської ланки до лігівців із вітаннями звернулася учениця 11-Б класу Поліна Величко.

Учні НВК, члени ЛМП, залишили у подарунок стіннівку «Шлях довжиною  у п’ять років» із світлинами діяльності ліги протягом п’яти років.

Учасники громадської організації - це команда молодих, активних і цілеспрямованих людей, об’єднаних спільною метою – надихати інших до нових звершень, давати можливості для розвитку власного потенціалу, творчих здібностей та правосвідомості, аби у майбутньому жити у сильній та квітучій країні.

Телеміст поєднав учасників ГО "Ліга майбутніх поліцейських" з різних міст Донеччини

У Донецькій області відбулися загальні збори учасників ГО «Ліга майбутніх поліцейських» он-лайн, під час яких очільник поліції Донецької області Микола Семенишин обговорив з лігівцями плани щодо розширення організації та подальшого розвитку її діяльності. Зокрема молоддю було внесено зміни в статут Ліги, а також обрано нову голову патріотичного руху та її помічників.

Збори проходили в обласному главку поліції Донеччини у форматі відеоконференції. Телеміст поєднав Маріуполь, Слов’янськ, Краматорськ, Покровськ, Бахмут та Волноваху.

Головний поліцейський області, генерал Микола Семенишин відзначив, що за два роки існування Ліга досягла значних успіхів, і саме завдяки співпраці з активними, патріотично налаштованими підлітками, їх вчителями рівень довіри до поліції виріс вдвічі.

У ході конференції було переобрано голову комітету Ліги та заступників. Головою організації, за яку віддали свої голоси більшість підлітків зі всієї Донеччини, стала Оксана Шиян, заступник директора Мангушської школи №2 та вчителька української мови з 25-річним стажем. Лігівці Бахмута одноголосно підтримали цю кандидатуру.

Бахмутська ланка «Ліги майбутніх поліцейських» на чолі із заступником директора з ВР Оленою Подопригорою та педагогом-організатором Іриною Махник активно працює протягом 2-х років. Діяльність членів Ліги спрямована на патріотичне виховання, підвищення правової культури, розвиток громадянської активності, профілактику негативних явищ в молодіжному середовищі, формування сучасної індустрії дозвілля молоді.

Запрошуємо всіх, хто бажає змінювати свою країну – школярів, студентів, педагогів - приєднатися до «Ліги майбутніх поліцейських». 

Рушник для Міністра 

Днями члени бахмутської  Ліги Майбутніх Поліцейских долучились до виготовлення рушника, який у подальшому буде переданий Міністру внутрішніх справ України.

Для цього ліговці Бахмута  зібрались у стінах нашого НВК. На двометровому полотні буде зображено традиційний український орнамент та назви усіх міст, де працює Ліга – представник кожної ланки громадської організації вишиватиме свою частину, а начальник поліції Донеччини, генерал В’ячеслав Аброськін пообіцяв особисто передати особливий дарунок Міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову.З нагоди першої річниці,з моменту створення громадської організації. Ліговці нашого міста із задоволенням приєдналися до цієї акції.

Шануймо державні символи! 

Кожна суверенна держава має невід’ємні атрибути, що є її  національними символами. Українські символи славляться своєю красою та глибоким змістом на весь світ. Повага до національних символів (Герба, Прапора, Гімну України) є першочерговою потребою у формуванні нового українця, свідомого громадянина, який шанує та поважає свій рідний край.

Члени громадської організації «Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських», учні НВК №11, розповсюдили по місту та серед учнів шкіл Бахмуту буклети «Державні символи України», які розробило Головне територіальне Управління юстиції у Донецькій області. Буклети містять інформацію про історію державних символів, їх виникнення та авторів, опис та значення, фотографії.

В ході акції ліговці закликали поважати Конституцію України, Закони України, державну символіку.

 Ми пишаємось традиціями, культурою та історією нашої держави!