Превентивне виховання

Нормативні документи

Нормативні документи

Накази 2021-2022 навчальний рік:

Накази 2023-2024 навчальний рік:

Година спілкування до Міжнародного Дня Демократії

Лідери учнівського самоврядування та педагог організатор Марія Кузьмінова провели годину спілкування присвячену Міжнародному Дню Демократії. Міжнародний день демократії був встановлений Генеральною асамблеєю ООН 8 листопада 2007 року на її 46-му пленарному засіданні, а вперше відзначився 15 вересня 2008 року. Під час спілкування учні розглядали основні принципи та засади демократії, її види, висловлювали свої думки та створювали спільну дошку за допомогою додатку JamBoard, де відповідали на питання "Що для вас демократія?". 

15.09.2022

Правові заходи для учнів Бахмутського НВК №11

Для учнів 2-5 класів Бахмутського НВК №11 пройшла низка заходів до міжнародного дня захисту прав людини у рамках Місячника права.

Класні керівники ознайомили школярів із Загальною декларацією прав людини, підкреслили її значення в житті сучасної людини. Педагоги звернули увагу учнів на те, що загальна декларація прав людини - важливий і корисний документ, але в ньому говориться про людей загалом - і жодного слова про дітей. А саме діти потребують особливої уваги й захисту з боку держави.

Учні разом дійшли до висновку, що від народження всі люди мають певні права, які гарантовані і захищаються державою. Їх потрібно знати й реалізовувати. Але важливо запам’ятати: поводитись слід так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав іншої людини.

09.12.2021

Тиждень доброчесності в Бахмутському НВК № 11

До Міжнародного дня боротьби з корупціє в Бахмутському НВК №11 відбувались навчальні та позанавчальні активності для дітей,  присвячені темі доброчесності.

Під час проведення Тижня доброчесності учні ознайомилися  з поняттям «доброчесність», поглибили  свої знання про корупцію та її негативні наслідки.

Для учнів 5-8 класів члени обласної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» разом із заступником директора з виховної роботи Оленою Подопригорою та педагогом-організатором Марією Кузьміновою організували «Магічний урок доброчесності» з метою розвитку знань з етики та доброчесної поведінки в повсякденному житті. 

З метою ознайомлення базових знань про поняття корупції та її негативні наслідки у 7-8 класах пройшли години спілкування «Що таке корупція» та Антикорупційний квест «Павутина корупційних схем». Учасники квесту стали відповідальними та усвідомленими, розвинули навички критичного мислення та позицію щодо не сприйняття корупції в сучасному світі.

Для старшокласників були організовані виховні години на тему  «Добро. Чесність» з метою активізації знань учнів про корупцію, її види та наслідки, а також години спілкування на тему «Плагіат у нашому житті».

Закликаємо всіх освітян та учасників навчального процесу не використовувати плагіат та дотримуватись академічної доброчесності.

03.12.2021

Взаєморозуміння та толерантність

Взаєморозуміння та толерантність… Кожен по-своєму розуміє значення цих слів. Для когось це - любов до інших, для когось - терпіння, а для деяких ці риси взагалі не відіграють особливої ролі у житті.

Майже чверть усього населення живе без цих рис, але ж без них людина не може уникати конфліктів й вигадує собі неіснуючі проблеми. Нам необхідно бути хоч трохи добрішими один до одного, розуміти та допомагати один одному.

Із метою виховання співчуття та сприянню створенню позитивної атмосфери у класі, практичним психологом Бахмутського НВК № 11 Катериною Афанасенко та членами шкільної служби порозуміння учнями 7-Б класу, Микитою Білим, Марією Антоновою, Аліною Милокостовою, Вікторією Баєвою, Павлом Бобриком, Юлією Батраковою було проведено заняття з учнями 2-Б класу на тему «Урок толерантності, або Вчимося співчувати».

Учні мали змогу прийняти участь у дискусії «Що таке толерантність?», розглянути приклади ситуацій, у яких потрібно проявляти співчуття та вміння приймати чужу думку, дізнатися можливі причини виникнення конфліктів і способи їх уникнення.

Також з учнями були проведені вправи на розвиток толерантності «Оплески», «Це здорово!», а наприкінці заняття школярі мали змогу за допомогою гри в м’яч назвати якості і особливості поведінки толерантної людини.