Проєктна діяльність 

Навігація розділом

Бахмутський НВК №11 - учасник IV Міжнародного уроку доброти

Участь у ІV Міжнародному уроці доброти за ініціативи Фонду «Happy Paw» та підтримки МОН України

Педагоги й учні Бахмутського НВК№11 традиційно доєднались до проведення  ІV Міжнародного уроку доброти за ініціативи Фонду «Happy Paw» та підтримки МОН України.

З метою ознайомлення дітей з поняттям добра і зла, сприяння вихованню бажання творити добро, формування співчуття до безпритульних тварин,  поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців, почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя в НВК були проведені тематичні заходи.

Під час уроків спілкування, просвітницько-виховних заходів, квестів, вчителі обговорили з учнями важливі питання ставлення до тварин, піклування про них,  відповідального поводження, а також розширили знання  щодо проблеми безпритульних тварин, ознайомились з правилами поводження з домашніми улюбленцями. Школярі говорили про відповідальність за домашніх улюбленців, про необхідність захисту «братів наших менших». 

Виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин - важлива задача сьогодення, яка дає можливість в майбутньому виміряти моральний прогрес наці!

Найперспективніша діяльність освітнього процесу

Педагоги НВК  підвищують кваліфікацію у сфері цифрових медіа з навичками використання інноваційних технологій

Педагоги Бахмутського НВК №11 заступник директора з ВР Олена Подопригора, педагог організатор Марія Кузьмінова та педагог соціальний Валерія Безпальчук взяли участь в онлайн-інтенсиві по роботі з цифровими медіа та соціальними мережами в рамках проєкту «Розбудова потенціалу працівників закладів соціальної допомоги у чотирьох територіальних громадах Донецької області».  Організатором тренінгу стала Польська Гуманітарна Акція у партнерстві з Благодійним фондом «Посмішка ЮА».

Метою проєкту було підготувати досвідчених конкурентоспроможних фахівців у сфері цифрових медіа з навичками використання інноваційних технологій. Навчальна програма сформувала у педагогів навички здійснювати професійну та інноваційну діяльність в галузі медіа, піару, корпоративних комунікацій та реклами.

Дякуємо Благодійному фонду «Посмішка ЮА» за нові знання та навички.

23.12.2021

Підведення підсумків проєкту «Школа змін»

Лідери шкільного самоврядування Бахмутського НВК №11 Іван Проць, Марія Половинкіна, Єгор Турбін та Аліна Махник разом з заступником директора з ВР Оленою Подопригорою, педагогом організатором Марією Кузьміновою та педагогом соціальним Валерією Безпальчук взяли участь у підсумковій конференції активістів учнівського самоврядування та кураторів «Від ідеї до її реалізації».

Метою заходу було представлення результатів реалізації проєкту «Школа змін» у закладах освіти Луганської і Донецької областей, визначення досягнення та перспективи подальшої роботи, розкриття тімбілдінгових методик, прийомів визначення проблем й формування лідерських якостей, можливостей їх використання у діяльності органів учнівського самоврядування.

Марія Половинкіна та Іван Проць провели онлайн тренінг для лідерів шкільного самоврядування закладів загальної середньої освіти Луганської та Донецької областей «Волонтрество як прояв лідерства». Треніг спрямований на розвиток лідерських якостей, навичок прийняття, групової роботи, емпатії, створення мотивації для інших.

Дякуємо проєкту «Школі змін», адже наш Бахмутський НВК мав можливість отримати фінансування для втілення проєкту «Хаб «Територія успіху»: простір для розвитку шкільних ініціатив». Цей Хаб став комфортним місцем для роботи органів шкільного самоврядування, навчання, відпочинку і творчості, цікавого і корисного проведення часу, заходів різних напрямків, спілкування з однолітками та втілення в життя ідей учнів, педагогів та батьків.

17.12.2021

«Врятуймо освітян»

Бахмутський НВК №11 взяв участь у всеукраїнському проєкті «Врятуймо освітян!», ініційованому ЮНІСЕФ з метою сприяння підвищенню рівня імунізації працівників освіти.

Проєкт покликаний створити простір для діалогу між практикуючими медиками-тренерами та освітянами через просвітні лекції та мотивувати представників закладів до вакцинації від COVID-19.

У Бахмутському НВК відбулась  зустріч  з тренером ЮНІСЕФ, сімейним лікарем з м. Краматорськ Андрієм Прудівусом. Під час заходу працівники НВК мали змогу поставити питання щодо вакцинації та отримати фахові відповіді.

Лікар розкрив такі важливі питання: ціль вакцинації, типи вакцин, ефективність та термін дії вакцини, чому вакцинуватися від інфекції краще, ніж перехворіти й отримати імунітет, вакцинація дітей від 12 років, чи існують альтернативні способи створення захисту проти інфекцій.

Закликаємо всіх відповідально поставитися до боротьби з розповсюдженням вірусу COVID-19 та захистити себе під час пандемії за допомогою вакцинації.

26.11.2021

Добро починається з тебе

Благодійний Фонд «Щаслива лапа» дякує всім учням, батькам та педагогам Бахмутського НВК №11 за участь у ІІ Міжнародному уроці доброти та у VІ Всеукраїнській благодійній акції «Нарру Гав для Сірка»!

Мета акції дуже проста - забезпечити притулки для тварин їжею та іншими необхідними речами. 

Дана акція об’єднала всю шкільну родину НВК, адже долучився  до неї кожен учень зі своєю родиною, кожен педагог. Усі разом ми зібрали  корм, крупу, іграшки, гроші та ліки. Усі зібрані речі було передано для   чотирилапих, якими  опікуються волонтери міського товариства захисту тварин   «Лада».

Листопад 2021

Вивчення основ візуального сторітелінгу учнями Бахмутського НВК №11 під час воркшопу Програми з медіаграмотності «Розумію» 

У перший день осінніх канікул учні 8-Г класу Бахмутського НВК № 11 разом із класним керівником Мариною Зеленською взяли участь у другому воркшопі Програми з медіаграмотності «Розумію», яку реалізує ГО «Інша Освіта» в партнерстві з Deutsche Welle Akademie та за дружньої фінансової підтримки Федерального міністерства для економічної співпраці та розвитку. Воркшоп проводила завідувачка бібліотекою НВК Інесса Заворотня.

На цей раз під час зустрічі учні вивчали основи візуального сторітелінгу, його правила, принципи та елементи. Учні активно розповідали свої історії та писали нові, спираючись лише на сюжет фотографій, які бачили вперше.

Учасники воркшопу створювали окремий світ, мандрівку, розвивали власні сюжети та вигадували події, які могли б відбутися з людьми, зображеними на світлинах.

28.10.2021

Старт нової Програми медіаграмотності “Розумію”, яку реалізує ГО «Інша Освіта» в партнерстві з Deutsche Welle Akademie та за дружньої фінансової підтримки Федерального міністерства для економічної співпраці та розвитку

В Бахмутському НВК №11 стартувала нова Програма медіаграмотності “Розумію”, яку реалізує ГО «Інша Освіта» в партнерстві з Deutsche Welle Akademie та за дружньої фінансової підтримки Федерального міністерства для економічної співпраці та розвитку. Програма створена для того, аби розвивати та поширювати культуру медіаграмотності на Сході України через підтримку спільноти молодих креативних людей, що викривають хибну та маніпулятивну інформацію та активно протистоять пропаганді в місцевому медіапосторі. Учасниками та учасницями програми є лідери та лідерки громад, які хочуть створювати екологічне медійне середовище та шукають шлях реалізації нових ідей.

Початок Програми поклав перший воркшоп на тему «Соціальні медіа та мій цифровий слід», під час якого учасники разом із завудувачкою бібліотекою Інессою Заворотньою дослідили власну цифрову ідентичність, дізналися про власний цифровий слід та дослідили соціальні медіа, створивши власні правила та поради із безпечного користування ними.

18.10.2021

Участь учнів та педагогів Бахмутського НВК №11 у ІІ міжнародному Уроці доброти

Із метою сприяти вихованню бажання творити добро, співчуття до безпритульних тварин, здатність засуджувати жорстокість, байдужість у Бахмутському НВК №11 до Всесвітнього дня тварин за ініціативи Фонду «Happy Paw» та підтримки МОН України  відбувся «II міжнародний Урок доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Під час проведення просвітницько-виховних заходів, на годинах спілкування вчителі обговорили з учнями важливі питання ставлення до тварин, піклування про них та відповідального поводження.

У цей день для учнів початкової ланки пройшли інтерактивні бесіди «Пригоди непосидючого Бобика», «Правила догляду за домашніми собаками та котами», «Тварини – наші друзі», «Світ тварин».  Для учнів середньої та старшої школи класними керівниками проведено  заняття  «Тварини та закони», «Взаємодопомога людей і тварин», «Життя домашніх і безпритульних собак та котів», «Ми відповідальні за тих, кого приручили». 

Також учні НВК у рамках проєкту «Біоетика» долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Happy Гав для Сірка». Діти назбирали для чотирилапих більше ніж  100 кг корму та крупи, ліки, іграшки, теплі речі, та передадуть благодійну допомогу для стерилізації та вакцинації безпритульних тварин Міському товариству захисту тварин  «Лада».

06.10.2021

Учні Бахмутського НВК №11 – продовжують участь у проєкті з розвитку шкільного самоврядування «Школа змін»

Лідери учнівського самоврядування Бахмутського НВК № 11 продовжують брати активну участь у обласному проєкті з розвитку шкільного самоврядування «Школа змін».

У рамках проєкту пройшов черговий тренінг щодо створення дієвого учнівського самоврядування від тренерки Школи змін - UNRPP Галини Ломакіної.

Під час тренінгу учні намагалися за допомогою методики «Дерево рішень» знайти проблеми, існуючі у школі, наслідки цих проблем та шляхи їх вирішення.

Робота проходила у міні-групах, активісти школи отримали багато цікавої інформації щодо пошуку способів вирішення будь-яких проблем для ефективного та результативного функціонування шкільного самоврядування.

20.05.2021

Проєкт «Нащадки козацького роду» Бахмутського НВК №11 – переможець міського конкурсу проєктів Інститутів громадянського суспільства

Творча група педагогів Бахмутського НВК № 11 взяла участь у підсумковому засіданні Конкурсної комісії з розгляду проєктів, заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства.

Учасники конкурсного відбору, представники громадських організацій м. Бахмут, які були допущені до другого етапу, презентували членам Комісії свої проєкти. Розповіли про мету та завдання, які будуть виконані у ході реалізації запланованих заходів.

Проєкт НВК «Нащадки козацького роду» створений за підтримки громадської організації «Бахмутський міський фонд захисту дітей «Мрія». Метою проєкту є ознайомлення з народними традиціями українського народу, виховання любові до рідного краю, формування почуття власної гідності, глибокої поваги і готовності до сумлінної праці, прагнення стати повноправним громадянином своєї держави.

У межах роботи над проєктом планується проведення майстер-класів із виготовлення українських оберегів, екскурсійна подорож до швейного виробництва, проведення форуму «Нащадки козацького роду».

06.05.2021

Учні Бахмутського НВК № 11 – учасники проєкту "Найбільший урок у світі"( з екології)

Зміни клімату - проблема, від якої потерпає кожна країна і кожен житель нашої планети. Ми всі повинні працювати над досягненням однієї із Цілей сталого розвитку - боротьбою зі зміною клімату.

Щоб розповісти дітям про екологічні проблеми, зокрема про зміну клімату, а також надихнути їх своїми щоденними діями протидіяти зміні клімату, ЮНІСЕФ ініціював Найбільший урок у світі на тему екології, який з нагоди Дня землі (22 квітня) зараз проводять вчителі по всій Україні.

До ініціативи долучилось чимало партнерів! Матеріали для уроку були розроблені разом з освітньою платформою EdEra і доступні для вчителів за посиланням: https://bit.ly/2O7x7VQ.

Активна молодь теж не стоїть осторонь! Волонтери молодіжної організації AIESEC Ukraine проводять уроки з протидії кліматичним змінам для дітей та молоді по всій Україні!

Учні 5,6,7-х класів Бахмутського НВК № 11 разом із вчителями та батьками стали учасниками проєкту "Найбільший урок у світі"( з екології). Волонтерки проєкту Юлія Павленко та Інна Шайхутдінова під час онлайн-зустрічі піднімали важливі питання для всього людства, а саме: зміна клімату на планеті, наслідки цих змін, вплив діяльності людини на зміну клімату та інші. Активний діалог із учнями, позитивні враження, нова інформація - підсумок зустрічі.

Разом ми зможемо залучити дітей до протидії змінам клімату та допомогти планеті!

21.04.2021

Участь учнів, батьків та педагогів Бахмутського НВК №11 у Всеукраїнській благодійній акції «Нарру Мяу для Мурчика»

Протягом тижня учні Бахмутського НВК № 11 разом із батьками та вчителями взяли активну участь у Всеукраїнській благодійній акції «Нарру Мяу для Мурчика» у рамках освітнього проєкту «Біоетика». Мета акції - забезпечити притулки для тварин їжею та іншими необхідними речами.

Дана акція була організована та проведена до Всесвітнього дня котів, який відзначається 1 березня, та об’єднала всю шкільну родину. Учні, батьки та педагоги купували корм, приносили крупу, іграшки, ліки для тварин, виготовляли лежачки.

Уся зібрана грошова допомога (1200 грн.) була передана Бахмутській спілці захисту тварин «Лада».

17.02.2021

Бахмутський НВК №11 став активним учасником наймасштабнішої благодійної акції за період існування проєкту «Біоетика»!

Команда проєкту «Біоетика» Благодійного Фонду «Щаслива лапа» підбила підсумки VІ Всеукраїнської благодійної акції «Наppy Мяу для Мурчика». У цьому році відзначено рекордну кількість учасників та зібраної допомоги для безпритульних тварин!

Бахмутський НВК 11 став активним учасником наймасштабнішої благодійної акції за період існування проєкту «Біоетика»!

Завдяки небайдужості усіх учасників у період проведення акції вдалось зібрати більше 21 560 кг корму, круп, консерв та понад 31 670 грн. для потреб чотирилапих, а також ліки, іграшки, речі для утеплення вольєрів та інше необхідне.

Організатори повідомили, що окрім 437 закладів освіти з різних куточків України, до акції приєднався ще й заклад з Білорусії! А отже акція розширює кордони і вже скоро може стати Міжнародною.

Щиро дякуємо учням, батькам та педагогам НВК за співчуття, милосердя і небайдужість, яку Ви проявляєте до братів наших менших. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги. Ваш приклад показовий і для інших. Надаючи допомогу безпритульним тваринам, Ви даруєте їм надію.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

Демократична школа

Запровадження інноваційних ідей пропагування здорового життя в освітньому просторі Бахмутського НВК

2018-2019 навчальний рік - нові проєкти та досягнення. Перше місце на міському конкурсі учнівських проєктів.

У 2017-2018 році НВК брав активну участь у проєктах міського, Всеукраїнського та міжнародного рівнів. Реалізується проєкт бюджет участі «Шкільний стадіон дитячої мрії», який передбачає удосконалення та благоустрій сучасного спортивного комплексу на території Бахмутського НВК № 11, до якого входять об’єкти спортивної інфраструктури, для забезпечення належного рівня навчально-виховного процесу з фізичної культури учнів 1-11-х класів, мешканців мікрорайону освітнього округу «Старт», вихованців спортивних секцій ДЮСШ та членів ГО «Ліга майбутніх поліцейських».

Новий проєкт "На захисті громадської безпеки" - спільний проєкт взаємодії членів ГО «Ліга Майбутніх поліцейських» та поліції з населенням на партнерських засадах в м. Бахмут.

У НВК №11 впроваджується медіація в освітній процес за освітньою програмою «Базові навички медіатора/медіаторки в закладах освіти. Створення та координація діяльності служб порозуміння з числа учнів/учениць для впровадження медіації за принципом рівний-рівному» за підтримки ГО «Ла Страда - Україна», МОН України.

Діяльність служби порозуміння для впровадження медіації за принципом рівний-рівному- спільний проєкт взаємодії членів ГО «Ліга Майбутніх поліцейських» та поліції з населенням на партнерських засадах в  м. Бахмут.

Учні та педагоги Бахмутського НВК №11 у травні 2018 стали переможцями Конкурсу ініціатив у рамках литовсько-українського проєкту «На шляху до змін», метою якого є сприяння покращенню якості процесу освіти в регіонах Східної України, потерпілих від конфлікту. За підсумками проєкту учні мали можливість відвідати Литву із метою перейняття досвіду освіти в демократичному суспільстві та захистити свої ініціативи. 03 травня 2018 року в м. Краматорську відбулась міжнародна українсько-литовська конференція «На шляху до змін», яка стала завершальною подією литовсько-українського проєкту співробітництва «Допомога у сфері освіти регіонам Східної України, постраждалим від конфлікту: На шляху до змін».

Бахмутський НВК №11 – учасник Всеукраїнського проєкту «Самбо в кожну школу України». За ініціативи Міністру Кабінету Міністрів України, а по сумісництву Почесного президента Національної федерації самбо України Олександра Саєнко та головного тренера України з самбо Михайла Руденко, за сприяння народного депутата України Олександра Співаковського, який є першим заступником голови комітету Верховної ради України з питань науки та освіти, запроваджено Всеукраїнський проєкт «САМБО у кожний навчальний заклад».