Сторінка 

педагога-організатора 

Лідерство

Лідер та лідерство.ppt

Самоврядування

Сценарії та розробки виховних заходів

Тренінги

Корисні матеріали

 Напрям: Профорієнтація учнів

Година спілкування з теми "Всі професії важливі" 

Лідери учнівського самоврядування та педагог-організатор Марія Кузьмінова провели годину спілкування з теми "Всі професії важливі" в рамках місячника всеобучу. Під час бесіди було розглянуто «трьох китів» - концепцій вибору професії: ХОЧУ, МОЖУ, ПОТРІБНО. Також під час заходу було переглянуто відео про цікаві, дивні професії світу та  відому всьому світу історію обміну скріпки на будинок.

 Учні зробили висновок про те, що кожного дня у світі з’являються нові професії, які потребують високоякісних спеціалістів, креативного підходу до справи та «супер свіжих» знань в різних областях. Отже, наполегливість, знання та креатив допоможуть знайти цікаву, омріяну та високооплачувану професію.

Відзначаємо Міжнародний день демократії з учнями 9-Б класу

Саме цього дня світ відзначає Міжнародний день демократії. Педагогом-організатором Марією Кузьміновою для учнів 9-Б класу Бахмутського НВК№11 був проведений захід, присвячений  цій події. 

Під час зустрічі учні ознайомились з основними засадами демократії, розглянули шляхи її удосконалення, подивились та обговорили короткий анімаційний фільм, який роз'яснює важливість сильного місцевого самоврядування для покращення якості життя на місцевому рівні.     

Дев'ятикласники дійшли висновку, що механізми демократії засновані на вільному волевиявленні народу, неухильному дотриманні прав і свобод людини

Лідери унівського самоврядування разом з педагогом-організатором Марією Кузьміновою провели першу онлайн зустріч в 2023-2024 навчальному році! 

Тематика першої зустрічі після літніх канікул була обрана миттєво, адже на цьому тижні всі ми, жителі та жительки Бахмуту, святкуємо День народження нашого рідного міста!

 У дружньому учнівському колі поринули у спогади про мирне, щасливе життя в рідному місті, віртуально відвідали знайомі вулиці, місця, поділились планами на майбутнє в місті фортеці - Бахмут. 

Завершилась зустріч вшануванням пам’яті загиблих воїнів, які захищали наше місто. Ми дякуємо нашим незламним воїнам за можливість зустрічатись, навчатись, працювати та жити у вільній та незалежній країні!

Із щирими побажаннями миру, злагоди, здоров’я і життєдайної сили до захисників України звертаються учні та педагоги Бахмутського НВК№11

Тримаймося, добрі люди,

Рідної країни.

Україно, ненько мила,

стану на коліна.

Дай життя нашому війську!

Ми одна країна!

Зустріч з учнями на тему "Моя Україна"

Не дивлячись на те що зараз Україна переживає важкі часи, лідери шкільного самоврядування та педагог-організатор Марія Кузьмінова провели зустріч на тему "Моя Україна". Учні пригадали героїчний шлях становлення незалежності України, висловили почуття гордості й любові до Батьківщини та відповіли на важливе питання кожного українця: Що для тебе є Україна?

Бажаємо здоров'я та миру учнівському та педагогічному колективу Бахмутського НВК№11

"Тема розвитку стресостійкості актуальна завжди й для кожного!"

Тема розвитку стресостійкості актуальна завжди й для кожного. Особливо ця проблема назріла під час війни в Україні.

Для учнів 8-11 класів Бахмутського НВК №11 громадська організація «Проліска» провела тренінг "Підвищення стресостійкості". На тренінгу також були присутні класні керівники, педагог-організатор Марія Кузьмінова та педагог соціальний Валерія Безпальчук.

Тренери Валерія та Дмитро розкрили такі питання: що таке стрес, чи буває він корисним, як можливо оволодіти стресом та про його вплив на наш організм, дали поради щодо складання дитячого рюкзаку безпеки. Також тренери навчили учнів технікам подолання стресу - конструктор або метод заземлення, дихальним вправам, м’язовій релаксації. Наголосили, що навіть під час війни потрібно не забувати робити щоденні ритуали (чистити зуби, прибирати в кімнаті, допомагати батькам, робити уроки та інше) та більше займатись спортом.

Дякуємо громадській організації «Проліска» за важливу і корисну інформацію!

Разом переможемо! Слава Україні!

Учні Бахмутського НВК №11 намалювали чудові малюнки, щоб підтримати мужніх воїнів, що захищають Україну від Російської агресії. Такі малюнки для них на передовій – це заряд енергії та віри в майбутнє. І мотивація битись до кінця – за свободу і мирне небо для тих, хто їх малював.

А надворі сонечко і весна.

І не скажеш, начебто, що війна.

Тільки в серці щем, а в очах – сльоза,

Бо далекі гупання – не гроза.

Бо шляхами рідними ворог йде,

За собою смерть і біду веде.

Та не стане плакати наш нарід –

Бо ми сильний, мужній, козацький рід!

Разом переможемо! Слава Україні!

"Плануємо свій час" 

Тренінг для лідерів шкільного самоврядування

Мета: Тренінг навичок самоефективності і критичного мислення щодо раціонального планування свого часу, усвідомлення цінності суспільно-важливих справ, розвинути внутрішнє «відчуття часу», уміння розставляти пріоритети та раціонально планувати свій час.

Чому саме тренінг? Бо тренінг - це активна форма навчання, спрямована на отримання практичного досвіду, зворотного зв'язку, використання нових моделей поведінки в безпечній атмосфері. Завдяки цьому за порівняно невеликий відрізок часу можна досягти дуже високих результатів. Тренінг — це завжди навчання через поведінку, через проходження учасниками групи ряду змодельованих тренером ситуацій. Тільки маленьку частину тренінгу займає теорія, в основному тренінг — це дії і аналіз цих дій.

10.01.2022