STEM-лабораторія

STEM лабораторія  у Бахмутському НВК №11 

У 2020 році директорка Олена Лавренко створила проєкт, який подала на конкурс громадських ініціатив 2020

Педагоги, учні старших класів і їх батьки активно за нього голосували. За результатами голосування були обрані 5 проєктів, які отримали гроші  на реалізацію громадських проєктів з бюджету Бахмутської міської територіальної громади.   

За отримані кошти були придбані набори для занять робототехнікою, за допомогою Ради НВК були придбані телевізор, пересувна маркерна дошка, кольоровий принтер і ноутбук, - усе необхідне для роботи шкілької STEM лабораторії.  

5 кроків до створення STEM-лабораторії

СТЕМ кроки.pdf

5 крок - подання проєкту на конкурс місцевих ініціатив Бахмутської районної ради #STEMentors

Мета проєкту

Метою проєкту є доукомплектування  шкільної STEM-лабораторії (клас робототехніки з навчальною зоною) технікою нового покоління, створення сучасного  освітнього простору для учнів 9-11 класів, формування в учнів цифрової компетентності, навичок організації менторської діяльності з  учнями пільгових категорій та членами їх родин.  

Ключові завдання

Ключові завдання:  

Практична значущість

Проєкт #STEMentors створить основу для успішної самореалізації особистості і як фахівця, і як громадянина, а громада міста отримає оновлений заклад освіти з широкими можливостями формування сучасних STEM-компетентностей та професійного самовизначення учнів.

Дозволить осучаснити освітній процес, бо передбачає інвестування коштів для створення унікального  середовища, де члени громади зможуть отримувати  практичні навички роботи з 3D технікою нового покоління для перспективи будування кар’єри  в межах Бахмутської громади, що значно підвищить їх конкурентоспроможність.

Презентація проекту

Захист проєкту Жукової Г.В._СТЕМенторс_20.10.21_районна рада (1).pptx
Додаток 1_ заповнена аплікаційна форма_виправлена 30.09.21.docx

Про реалізацію проєкта у ЗМІ