Подолання
освітніх втрат

Нормативно-правові акти

Наказ МОН №563 від 15.05.2023 року "Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань здобуття освіти в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні"

563_nakaz MON.pdf

Наказ МОН № 836 від 13.06.2024 року "Про внесення змін у методичні рекомендації щодо окремих питань здобуття освіти в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні"

836_nakaz MON.pdf

Звіт з досвіду роботи Бахмутського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області "Робота закладу щодо подолання освітніх втрат і розривів"

НВК 11_виступ_19.06.24 Жукової Г.В..pdf

Ресурсні рекомендації педагогам

Рекомендації щодо організації програм з надолуження освітніх втрат

Рекомендації щодо надолуження освітніх втрат.pdf

Подолання освітніх втрат з української мови та літератури в 5-11 класах

Buklet-22Podolannya-osvitnih-vtrat22-2.pdf

Освітні інтернет-ресурси для подолання освітніх втрат:

Всеукраїнська школа онлайн

Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.

Порадник батькам