Батькам

Ви можете звернутися за допомогою до практичного психолога НВК №11

Анамат Катерини Євгенівни щодня з 8.00 до 16.30 телефоном +38 050 643 76 07 

 Скарбничка психолога

Виховання та розвиток дитини вдома.
Поради для батьків.

Батькам на замітку. Тест "Чи готова дитина йти до школи?"

Корисний ресурс для батьків НЕ ДРІБНИЦІ.

Цей сайт дозволяє перевірити емоційний стан. Розробили його разом із психологами й психологинями, щоб підліткам  13-18 років легше було розібратися в собі.  

Практична інформація в гайд-картках:

# Батьки https://www.notrivia.com.ua/category/batki 


Ментальне здоров'я дітей під час війни: поради батькам та опікунам

mentalne-zdorovya-ditej-pid-chas-vijny_print-1.pdf

Рекомендації для батьків практичного психолога. Абетка порад батькам

10 фільмів, які варто подивитися разом з дитиною. Список психолога

Кіно може допомогти нам краще розуміти своїх дітей. Психолог Лінда Джонс Руфер (Linda Jones Rufer) склала список кінокартин, в яких зачіпаються теми дорослішання, пошуків себе і подолання труднощів на шляху становлення.

«Фільми, які є в цьому списку, варто подивитися і дітям, і батькам, – каже Лінда Руфер. – Після перегляду спробуйте обговорити їх разом і з’ясувати, що вас особливо зворушило, що здалося знайомим і навіть наболілим. Можливо, це допоможе вам самим зробити правильний вибір і уникнути помилок».

1. Крижане серце (2013)

Вік: від 6 років

Про що: Анна, принцеса казкового королівства, відправляється на пошуки своєї сестри Ельзи, яка, давши волю емоціям, випадково наклала закляття вічної зими на всю країну. Їй належить переконати сестру в своїй любові і перевірити свої почуття до обранця.

Чому вчить:

2. Вперед і вгору (2009)

Вік: 6-10 років

Про що: Сімдесятирічний Карл після смерті дружини вирішує здійснити її мрію: відправитися до Райського водоспаду в Південній Америці. Він надуває сотні повітряних кульок, які перетворюють його будинок в дирижабль. Але разом з ним в будинку виявляється бойскаут Рассел, який волею долі стає його супутником у подорожі.

Чому вчить:

3. Думками навиворіт (2015)

Вік: 10-11 років

Про що: 11-річна Райлі стає підлітком. Емоції, які керують її поведінкою (радість, сум, гнів, страх, огида), не справляються з новими складними переживаннями. Їм доводиться заново вчитися взаємодіяти і разом створювати нові спогади.

Чому вчить:

4. Незрівнянний містер Фокс (2009)

Вік: 8-10 років

Про що: Лис Фокс разом з сім’єю живе в норі під деревомбіля ферми. Колись Фокс крав курей, але потім дав дружині обіцянку зав’язати з цим. Але інстинкти дають про себе знати. Фокс вирішує знову обікрасти фермерів, в результаті чого ставить під загрозу всю свою сім’ю.

Чому вчить:

5. Мирний воїн (2006)

Вік: 12-13 років

Про що: Молодий талановитий гімнаст Ден Міллмен отримує серйозну травму. Сенс життя для нього втрачений, йому здається, що всі роки тренувань були витрачені даремно. Однак він зустрічає таємничого наставника, якого він називає Сократом. Ця зустріч допомагає Дену переосмислити своє життя і знову знайти себе.

Чому вчить:

6. Йдучи у відрив (1979)

Вік: 12-13 років

Про що: Четверо друзів, недавно закінчивших школу, намагаються домогтися слави і успіху. Дейв марить італійською культурою і, всупереч невдоволенню батька, прагне стати велогонщиком. Однак приїжджі італійські спортсмени ставлять його на місце. Дейв і його друзі вирішують створити власну команду, щоб перемогти в гонці.

Чому вчить:

7. Королівство повного місяця (2012)

Вік: 14-15 років

Про що: Підлітки Сем і Сьюзі закохуються одне в одного і вирішують втекти від батьків. Вони обидва в своєму роді ізгої і намагаються стати щасливими удвох, далеко від дорослих, які не розуміють їх і не цікавляться їхніми почуттями. Місцевій владі разом з бойскаутами вдається розшукати дітей. Але спроба розлучити закінчується провалом.

Чому вчить:

8. Спілка мертвих поетів (1989)

Вік: 15-16 років

Про що: В престижну школу для хлопчиків приходить новий учитель літератури. Він пробуджує в них інтерес до поезії і життя, нагадуючи про те, що життя швидкоплинне і треба завжди прагнути до найважливішого. Він відроджує таємний літературний клуб «Спілка мертвих поетів», який незабаром виявляється в центрі скандалу, викликаного самогубством одного з учнів.

Чому вчить:

9. Юність (2014)

Вік: 14-16 років

Про що: Фільм розповідає історію життя Мейсона, починаючи з першого дня в школі і до першого дня в коледжі. Герой росте, дорослішає, знайомиться зі світом дорослих, відкриває для себе любов і сексуальний потяг. Фільм став експериментом режисера Річарда Лінклейтера: зйомки тривали 12 років, а виконавець головної ролі дорослішав разом зі своїм героєм.

Чому вчить:

10. Джуно (2008)

Вік: 15-17 років

Про що: Шістнадцятирічна Джуно дізнається, що вагітна. Тепер перед нею стоїть важкий вибір: залишити дитину, віддати її на усиновлення або ростити самій.

Чому вчить: