Педагогам

Ви можете звернутися за допомогою до практичного психолога НВК №11

Анамат Катерини Євгенівни щодня з 8.00 до 16.30 телефоном +38 050 643 76 07 

 Скарбничка психолога

Посібник «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни» 

Посібник «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни» стане у пригоді вчителям, соціальним педагогам та психологам. Матеріали можуть бути використані для проведення уроків та тренінгів.

У посібнику містяться відповіді на такі питання:

Посібник розроблено експертами громадської організації «GoGlobal» спільно з Центром «Розвиток КСВ» та експертною платформою «Career Hub» у межах програми «Мріємо та діємо» за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку USAID.

GG prostir posibnyk 1 str.pdf

Поради психологів для освітян та батьків, які займаються з дітьми із ООП

Робота з дитиною з особливими освітніми потребами може бути виснажливою як психічно, так і фізично для дорослих. Через втому та накопичений стрес вони часто зосереджують свою увагу і увагу дитини на невдачах та помилках. Натомість дитячий психолог Катерина Довгопола радить фокусуватися на звершеннях та перемогах, аби досягти якнайкращих результатів.

Щоб налаштуватися на позитивний настрій, варто зробити паузу в роботі, використавши доцільну техніку релаксації або саморегуляції. Якщо дорослий почувається гарно та бадьоро, то його/її голос, міміка і жести допоможуть підтримувати енергійний настрій і у дитини, що сприятиме виконанню завдань.

Докладніше: bit.ly/3Ogoj9w


Поради як запобігти ПТСР

Які існують методи лікування постравматичного стресового розладу сьогодні розповідають психологи Telegram-каналу «Подбай про себе» https://t.me/PodbayProSebe.

Основними методами допомоги є психотерапія, ліки або їх поєднання. ПТСР впливає на людей по-різному, тому допомога, яка працює для однієї людини, може не працювати для іншої.

Докладніше: bit.ly/3NPcN5d

Буклет «Протидія залученню дітей російськими військовими до протиправної діяльності через інтернет»

Команда Stop_sexтинг створила буклет «Протидія залученню дітей російськими військовими до протиправної діяльності через інтернет» bit.ly/3NSyvEq.

Мета буклета – не допустити залучення дітей російськими військовими до протиправної діяльності через інтернет.

https://stop-sexting.in.ua/protydiya-zaluchennya-ditej-rosijskymy-vijskovymy-do-protypravnoyi-diyalnosti-cherez-internet/?fbclid=IwAR0_vOTvxFZRP5qBKKEwpbZNsRDwwPeFCPruv1fxddQS7p_ttrGN6gz1Y80.