Сторінка педагога соціального

Навігація по розділом:

Нормативні документи 

Соціальний захист дітей пільгових категорій

Розвиток якостей лідера

Онлайн зустріч на тему «Як ти? Тільки не кажи «нормально», давай поговоримо» з учнями 7 класу

З метою впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» зі здобувачами освіти 7 класу Бахмутського НВК №11, педагогом соціальним Валерією Безпальчук було проведено онлайн зустріч «Як ти? Тільки не кажи «нормально», давай поговоримо».

Під час зустрічі учні розглянули поняття «ментальне здоров’я», «стрес» та «стресостійкість», висловили свої думки про вплив стресових факторів на життя людини, розглянули поради від зірок як справлятися зі стресом, випробували на собі практику вдячності для швидкого розслаблення та заспокоєння.

Учасники заходу дійшли висновку, що турбота про себе – це не егоїзм, а необхідність! Дуже важливо говорити про ментальне здоров’я зі своїм оточенням, не соромитися, не стигматизувати, а, навпаки, поширювати знання про душевний стан і вміння про нього піклуватися.

Ранкова зустріч на тему «Техніки турботи про себе» із здобувачами освіти 8 класу
Бахмутського НВК №11

Із метою ознайомлення здобувачів освіти з різними техніками швидкого розслаблення та розвитку їх уміння розуміти власні потреби, прислухаючись до своїх емоцій та тіла з восьмикласниками Бахмутського НВК №11, педагогом соціальним Валерією Безпальчук було проведено ранкову зустріч «Техніки турботи про себе».

Протягом заняття учні мали можливість виконати вправу «Моя емоція зараз», тест «Яке дерево сподобалося?» , передивитися та обговорити навчальну презентацію, розглянути поняття «психоемоційне благополуччя», висловити свої думки про вплив стресових факторів на життя людини, розглянути та випробувати на собі арт-техніки для швидкого розслаблення та заспокоєння. 

Учасники заходу дійшли висновку, що турбота про себе – це не егоїзм, а необхідність! Набагато легше дарувати друзям та близьким радість, підтримку та натхнення, коли вони є всередині нас самих.

16.03.2023

«Повір у себе і в тебе повірять інші»

Вітаємо учасників міської виставки творчих робіт дітей та молоді з  особливими потребами «Повір у себе і в тебе повірять інші», організованої Бахмутським міським Центром технічної творчості дітей та юнацтва. 

Подяки отримали: учень 7-Г класу Владислав Курочка, учениця 9-В класу Ганна Кондакова, учениця 5-В класу Евеліна Мохаммед, учениця 8-А класу Ельнара Власова, учень 1-А класу Єгор Бугровський.

Щиро бажаємо вам подальших успіхів та яскравих перемог! Ми вами пишаємося!!!

Березень 2023

Профорієнтаційна онлайн зустріч «Як обрати кар’єрний шлях » із здобувачами освіти 11 класу Бахмутського НВК №11

У рамках Місячника трудового виховання та профорієнтації з метою допомоги учням в оволодінні інструментами для свідомого і відповідального вибору професійної діяльності педагогом соціальним Валерією Безпальчук та практичним психологом Катериною Анамат було проведено онлайн зустріч «Як обрати кар’єрний шлях».

Під час заходу старшокласники мали можливість обговорити навчальну презентацію, пояснити різницю між поняттями «професія», «спеціальність», «посада», ознайомитися із чат-ботами, опитувальниками для професійного самовизначення, виконати вправу «Формула вибору професії», розглянули сучасні і майбутні тенденції ринку праці, алгоритм пошуку себе у майбутньому.

Під час підведення підсумків дистанційної зустрічі учні зробили висновок, що вибір професії – це точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів. Орієнтуватися у професіях людина може тоді, коли починає розуміти, чого вона хоче - цими словами педагоги підсумували проведений захід. Бажаємо нашим випускникам вдало закінчити навчальний рік та свідомо обрати свою майбутню професію.

23.02.2023

Профорієнтаційне онлайн заняття «Усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху» із здобувачами освіти 9 класу Бахмутського НВК №11

У Бахмутському НВК № 11 розпочався Місячник трудового виховання та профорієнтації. В рамках Місячника з метою активізації інтересу учнів до самостійного вибору майбутньої професії на основі індивідуальних властивостей, схильностей, здібностей та вимог до сучасного ринку праці, оволодіння інструментами для свідомого і відповідального вибору професійної діяльності педагогом соціальним Валерією Безпальчук та класним керівником Мариною Зеленською було проведено онлайн заняття  «Усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху».

Протягом заняття старшокласники мали можливість передивитися та обговорити навчальну презентацію, пригадати визначення понять «професія», «спеціальність», «посада», ознайомитися із чат-ботами, телеграм-каналами, тестами, опитувальниками  для професійного самовизначення, розглянули алгоритм пошуку себе у майбутньому. 

Під час підведення підсумків дистанційної зустрічі учні зробили висновок, що основними передумовами вдалого професійного самовизначення є аналіз сучасних потреб ринку, ознайомлення із особливостями сучасного світу професій, встановлення професійно-освітніх можливостей особистості.

31.01.2023

Святкові зимові канікули учнів Бахмутського НВК №11

Грудень 2022

Перед початком  святкових зимових канікул учні Бахмутського НВК №11, які були змушені покинути свої домівки через війну та наразі тимчасово проживають у м. Київ, Львів, Полтава, Вінниця, Кропивницький, Дніпро, Хмельницький, Жовті Води, Павлоград, Кривий Ріг, мали можливість побувати на феєричних новорічних святах,  організованих в рамках культурно-мистецької акції «Марафон добрих подій» Донецькою обласною державною адміністрацією.

На маленьких бахмутян у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Садовського чекала авторська театралізована вистава «Красуня та чудовисько»;  у стінах Кіровоградської обласної філармонії організована була інтерактивна вистава «Грінч – викрадач новорічного свята»; казкова вистава чекала учнів у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва в м. Львів; у Хмельницькому в театрі імені Старицького відбулася вистава «Крижане серце»; у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету відбулась феєрична вистава «Снігова королева»; у м. Києві відвідали театралізовану виставу «Новорічні пригоди геймерів».

Приємним сюрпризом для дітей стали солодкі подарунки та вітальні листівки від Донецької облдержадміністрації та начальника Бахмутської міської військової адміністрації Бахмутського району Донецької області  Олексія Олександровича Реви. 

Просвітницьке онлайн заняття «Безпека в інтернеті»
для здобувачів освіти 5 класу Бахмутського НВК №11

Під час зимових канікул у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва для дітей Бахмутської ТГ, які були змушені покинути свої домівки через війну й наразі перебувають у Львові відбувся святковий захід.

Учні Бахмутського НВК № 11 через видовищну, повчальну історію перенеслися  у дивовижний світ улюблених казкових героїв, що діють у нашому часі та ще й у дивовижних обставинах. Персонажі казки привітали малечу з прийдешніми Різдвяними та Новорічними святами! Дівчата та хлопці отримали солодкі подарунки з побажанням здоров’я, радісних, щасливих подій.

Адміністрація Бахмутського НВК №11 та батьки учнів від усього серця висловлюють щиру подяку Донецької обласної державної адміністрації за подароване дітям свято і вітають з Новорічними святами! Нехай Господь Бог буде неймовірно добрий до всіх.

27.12.2022

Онлайн заняття з елементами тренінгу «Мої емоції та почуття»
із здобувачами освіти 5 класу Бахмутського НВК №11

Із метою ознайомлення здобувачів освіти з різними видами емоцій та розвитку їх уміння контролювати власну поведінку з п’ятикласниками Бахмутському НВК №11, педагогом соціальним Валерією Безпальчук було проведено заняття «Мої емоції та почуття».

Протягом заняття учні мали можливість передивитися та обговорити навчальну презентацію, розглянути поняття «емоції», «почуття», виконати вправи «Асоціативний кущ», «Що я відчуваю, коли…», «Криголам», «Спіраль емоцій», «Дзен рука».

Учасники заходу дійшли висновку, що можна навчитися володіти собою, приклавши для цього лише трішки зусиль

09.12.2022

Онлайн зустріч до міжнародного Дня прав людини

У рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» із учнями 6 класу Бахмутському НВК №11 педагогом соціальним Валерією Безпальчук та класним керівником Олександрою Шакаловою було проведено онлайн зустріч, присвячену  міжнародному Дню прав людини.

Протягом заняття учні мали можливість передивитися та обговорити навчальну презентацію, ознайомитися з історією складання «Загальної декларації прав людини», розглянути ситуації, у яких порушені права людини, пригадати права та обов’язки учнів,  підібрати слова, які асоціюються зі словом «Право».

Учні разом із педагогами дійшли до висновку, що від народження всі люди мають певні права, які гарантовані і захищаються державою. Їх потрібно знати й реалізовувати. Але важливо запам’ятати: поводитись слід так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав іншої людини.

09.12.2022

Просвітницьке онлайн заняття «Безпека в інтернеті» для здобувачів освіти 5 класу Бахмутського НВК №11

Із метою формування в учнів навичок безпечного спілкування та безпечної поведінки в інтернеті з п’ятикласниками Бахмутському НВК №11, педагогом соціальним Валерією Безпальчук було проведено заняття «Безпека в інтернеті».

Протягом заняття учні мали можливість передивитися та обговорити навчальну презентацію, розглянути поняття «кібербулінг», «фішингові атаки», «Хепі-слепінг», виконати вправи «Like/Dislike», «Небезпека в інтернеті», «Плутанина», «Валіза».

Учасники заходу дійшли висновку, що світ віртуальний повний небезпеки і щоб себе захистити, потрібно ретельно все перевіряти. 

Грудень 2022

Просвітницьке онлайн заняття «Маніпулятивний вплив медіа»
для учнів 9 класу Бахмутського НВК № 11

Із метою формування чіткого уявлення про значення понять «маніпуляція», «фейкова інформація», «пропаганда» та ознайомлення з ознаками, принципами і видами маніпуляції в медіапросторі, педагогом соціальним Валерією Безпальчук із учнями 9 класу було проведене просвітницьке онлайн заняття «Маніпулятивний вплив медіа».

Протягом заняття учні мали можливість удосконалити свої вміння розпізнавати маніпулювання в медіа та фейкову інформацію, проаналізувати різні джерела інформації та спробувати себе в ролі журналістів погравши в гру «Червона Шапочка». 

 Валерія Михайлівна звернула увагу учнів на те, що маніпуляції в медіапросторі небезпечні як для  окремої людини, так і  для суспільства загалом.

Грудень 2022

Щира подяка за дитячу радість

Адміністрація Бахмутського НВК №11, батьки та учні висловлюють щиру подяку Управлінню освіти Бахмутської міської ради та Центру «Джерело»(м. Київ) за надану можливість  здобувачам освіти НВК, які пережили гіркоту війни та потребують турботи, пройти протягом двох тижнів психологічну реабілітацію, відвідати розвантажувальні заняття з використанням різних технік і методик, познайомитися з визначними людьми.

Ми щиро вдячні педагогам та спеціалістам Центру «Джерело» за  доброту, за невтомну та натхненну працю щодня, за те, що Ви даєте нашим дітям надію і віру в світле майбутнє.

Грудень 2022

Педагоги НВК підвищують кваліфікацію з питань захисту населення

Педагоги Бахмутського НВК №11 заступник директора  Олена Подопригора, педагог організатор Марія Кузьмінова, практичний психолог Катерина Анамат та педагог соціальний Валерія Безпальчук взяли участь в онлайн-навчанні з питань порядку дій при радіаційному, хімічному, бактеріологічному забрудненні місцевості.

Організатором онлайн-навчання став Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

Метою заходу було ознайомити педагогічних працівників із видами хімічної зброї, засобами колективного захисту в разі ядерного вибуху, з порядком дій при радіаційному, хімічному, бактеріологічному забрудненні місцевості.

Дякуємо Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за нові знання та навички.

Грудень 2022

Онлайн зустріч до Міжнародного Дня Миру з учнями 5 класу Бахмутського НВК №11

У рамках відзначення Міжнародного Дня Миру з учнями 5 класу Бахмутському НВК №11, педагогом соціальним Валерією Безпальчук було проведено онлайн зустріч «Ми за Мир».

Протягом заняття учні мали можливість передивитися та обговорити навчальну презентацію, ознайомлення з історією започаткування свята, створити свій герб миру, підібрати слова, які асоціюються зі словом «Мир», скласти правила мирного життя та розгадати ребус.

Педагог соціальний Валерія Безпальчук звернула увагу учасників на те, що завдання у всіх людей на землі одне — творити добро и берегти Мир!

Вересень 2022

Година онлайн спілкування «Вчимося толерантності» із учнями 7 класу Бахмутського НВК № 11

Із метою формування чіткого уявлення про толерантність, розвитку навичок спілкування та взаємодії з іншими людьми на основі співчуття і доброзичливості, педагогом соціальним Валерією Безпальчук із учнями 7 класу було проведено онлайн годину спілкування «Вчимося толерантності».

Протягом заняття учні мали можливість подивитися відео і навчальну презентацію, розглянути поняття «толерантність», «толерантне спілкування», дізнатися, якими рисами повинна володіти толерантна людина, які є правила толерантного спілкування та виконати вправи «Біла ворона», «Товариський суд», «Асоціативний ряд».

Педагог акцентувала увагу учнів на тому, що толерантність людей є найважливішою умовою миру і злагоди в сім’ї, колективі та суспільстві.

Вересень 2022

Година онлайн спілкування «Я обираю життя» із учнями 8 класу Бахмутського НВК № 11

Із метою формувати уміння бачити в життєвих негараздах лише тимчасові труднощі і бажання долати їх, із учнями 8 класу педагогом соціальним Валерією Безпальчук було проведено годину онлайн спілкування «Я обираю життя».

Протягом заняття учні мали можливість подивитися відео і навчальну презентацію, ознайомитися з причинами та наслідками кризового стану та обговорити основні шляхи допомоги людині, яка опинилась в складних життєвих обставинах. 

Валерія Михайлівна акцентувала увагу учнів на тому, що співчуття та відсутність засудження нерідко відновлюють надію та рятують життя.

10.09.2022

Просвітницьке онлайн заняття «Мінна безпека» для учнів 8 класу Бахмутського НВК № 11

Із метою ознайомлення учнів із різними видами вибухонебезпечних предметів, небезпечністю ігор з ними із учнями  8 класу педагогом соціальним Валерією Безпальчук було проведено просвітницьке онлайн заняття «Мінна безпека».

Протягом заняття учні мали можливість подивитися навчальне відео, ознайомитися і обговорити основні правила поводження з вибухонебезпечними та незнайомими предметами, розширити свої знання про види небезпечних предметів та дізнатися, до кого можна звертатися при знаходженні небезпечних знахідок. 

Валерія Михайлівна звернула увагу учнів на те, що при знаходженні незнайомих предметів ні в якому разі не можна підходити до них, а одразу потрібно сказати дорослим або подзвонити до рятувальної служби.  

Жовтень 2022

Зустріч з учнями 5-В класу

Педагогом соціальним  Бахмутського НВК № 11 Валерією Безпальчук для психологічної підтримки здобувачів освіти була проведена онлайн – зустріч із учнями 5 класу. 

 Під  час  зустрічі учні разом із педагогом соціальним розглянули поняття «позитивне мислення» та дізналися, як навчитися позитивно мислити. Виконуючи вправу «Карта серця», п'ятикласники з’ясували, чим відрізняються люди із позитивним та негативним мисленням. 

Учасники заходу дійшли висновку, що одна маленька позитивна думка вранці може змінити настрій на весь день.