ШСП "Крок назустріч"

Робота факультативу «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе» під час дистанційного навчання

Навіть в умовах карантинних обмежень практичний психолог Бахмутського НВК №11 Катерина Анамат продовжує здійснювати роботу факультатива «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе» .

Усе можливо, якщо ти маєш бажання! На допомогу спілкуванню онлайн залучаються Інтернет-ресурси, які надають великий спектр можливостей для навчання.

Під час онлайн зустрічі учні переглянули короткометражний мультфільм «Мост» від PIXAR, у якому дуже яскраво відображено види конфліктів та шляхи їх подолання www.yo7MwA0u5Xot4utube.com/watch?v=

Для закріплення знань, отриманих під час заняття, майбутні медіатори переглянули та обговорили фрагменти відео уроку «Міжособистісні конфлікти» https://www.youtube.com/watch?v=ET7GCaKuRd8.

До наступного заняття факультативу учні закріплять цей матеріал і будуть мати можливість пройти бліц-опитування «Міжособистісні конфлікти».

25.10.2021

Робота факультативу «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе» в канікулярний період

Осінні канікули, а факультатив «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе», не зупиняє свою роботу в Бахмутському НВК №11.

На передостанній онлайн-зустрічі, учні переглядали відео урок «Міжособистісні конфлікти», яке сьогодні супроводжується бліц-опитуванням та мозковим штурмом.

Практичним психологом Катериною Анамат була опрацьована та впроваджена сучасна тема: «Конфліктогени та їх роль у суспільстві» де учні дуже вдало розібрали на прикладах їх види. Цікавим та повчальним був диспут з терміну «тайм-аут» у вирішенні конфліктів.

28.10.2021