Робота з батьками

Форми співробітництва сім'ї і школи

Презентація батьківської конференції 2021-2022 

Конференція_2021-22.pptx.pptx

Педагогіка партнерства в дії

9 та 10 листопада у БахмутськомуНВК №11 відбулась загальношкільна звітно-виборча батьківська конференція. Як правило, конференція - підсумкова форма роботи з батьками. Її метою є узагальнення і систематизація, підведення підсумків спільної роботи громадського управління, співуправління батьків із закладом освіти.

Конференція розпочалася звітом директора НВК та членів адміністрації про створення комфортних умов щодо рівного доступу здобувачів освіти до якісної освіти у2020-2021 навчальному році.

Директорка НВК Олена Лавренко підвела підсумки освітньої та фінансово-господарської діяльності закладу за 2020-2021 н.р., батьківська громада заслухала звіт про використання батьківського фонду за 2020-2021 н.р., шляхом таємного голосування оцінила діяльність адміністрації НВК як задовільну, затвердила бізнес-план на 2021-2022 навчальний рік.

Заступник директора з НВР Анна Жовта виступила з інформацією про результати ЗНО випускників закладу. Пишаємося, що 11 випускників Бахмутського НВК отримали золоті та срібні медалі за досягнення у навчанні. Заступник повідомила батьків про зайняте перше місце за рейтингом закладів складання ЗНО у м. Бахмут та 23 місце серед закладів освіти Донецької області.

Заступник директора з НВР Інна Мацюк повідомила батькам про нову реформу харчування в ЗЗСО та її впровадження у закладі, про охоплення гарячим харчуванням учнів НВК.

Заступник директора з ВР Олена Подопригора розповіла про систему роботи Бахмутського НВК № 11 з попередження правопорушень та злочинності серед дітей.

Про досягнення учнів НВК у міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, МАН та про діяльність STEM лабораторії звітувала заступник директора з НМР Галина Жукова.

Заступник директора з НВР Ірина Захарова інформувала батьків про організацію освітнього процесу в НВК на платформі MS Teams.

Під час конференції були обрані члени Ради НВК, Ради благодійників НВК, голови батьківських комітетів, Ради батьків на 2021-2022 навчальний рік.

Завершуючи конференцію, директорка Олена Лавренко зауважила, що новий 2021-2022 навчальний рік ставить нові проблеми перед педагогічним колективом закладу, батьками, адміністрацією. Це розвиток та удосконалення навчально-матеріальної бази закладу; оновлення меблів та забезпечення сучасною технікою навчальних кабінетів; постійне удосконалення освітнього процесу з метою підвищення якості знань та результативності роботи з обдарованою молоддю; розвиток громадянської активності, організація здорового способу життя; збільшення кількості учнів, залучених до гарячого та вітамінізованого харчування.

 Директорка Олена Лавренко та голова Ради НВК Вікторія Лещінер щиро подякували батькам за небайдуже ставлення до проблем закладу, за підтримку, за участь у спільній справі- виховання успішної особистості.

10.11.2021